Шедеври світової пластики. Мистецький Арсенал

Share on Facebook

5 ЛИСТОПАДА МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ ВКОТРЕ ЗІБРАВ ЮРБУ ПОЦІНОВУВАЧІВ ПІД СВОЄЮ ВРАЖАЮЧОЮ СТЕЛЕЮ. НА ЦЕЙ РАЗ ВІДКРИВАЛИ ЕКСПОЗИЦІЮ "ШЕДЕВРИ СВІТОВОЇ ПЛАСТИКИ" ІЗ ПРИВАТНОГО ЗІБРАННЯ ВІДОМОГО КОЛЕКЦІОНЕРА ІГОРЯ ВОРОНОВА.  ВСІ ЗАПРОШЕНІ МАЛИ ЗМОГУ ПОБАЧИТИ НА ВЛАСНІ ОЧІ СКУЛЬПТУРИ АВТОРСТВА ПАБЛО ПІКАССО, САЛЬВАДОРА ДАЛІ, ОГЮСТА РОДЕНА, ОЛЕКСАНДРА АРХИПЕНКА, ЕДГАРА ДЕҐА Й БАГАТЬОХ ІНШИХ.

Починаючи із 6-го листопада, протягом місяця кожен бажаючий може відвідати експозицію і доторкнутись до геніїв візуального мистецтва. Більше того, кошти із продажу вхідних квитків йтимуть на потреби Мистецького Арсеналу в рамках благодійного проекту. Це дозволить гостям музейного комплексу долучитись до його ж долі.

"Ми вирішили, що виставка «Шедеври світової пластики» матиме ще й благодійний характер. Наша команда хоче привернути увагу до потреби спільної участі у створенні та розбудові найбільшого в Україні музею європейського рівня. Тому ми запрошуємо не просто подивитися на скульптури видатних митців, серед яких Огюст Роден, Пабло Пікассо, Альберто Джакометті, але й придбаним квитком засвідчити співучасть у розбудові Арсеналу.  Ми переконані, що велике мистецтво допоможе нам на шляху до великої української мрії – збагатити національний культурний простір музеєм, гідним справжніх шедеврів", – ділиться генеральний директор  НКММК «Мистецький Арсенал» Наталія Заболотна.

9e0b95ff4eff7cdb0d61626f5ca271a9

Та повернімось до виставки. На гостей чекатиме вражаюча збірка воістину шедеврів світової пластики. Все ліве крило першого поверху зайняте роботами і, потрапляючи в колосальні стіни Мистецього Арсеналу, видається неймовірним, що така колекція існує. Проте вона існує і цей місяць тішитиме око кожного бажаючого. Округлі золоті силуети від Пікассо, граційні форми балерин Деґа, потужні мисле-форми Родена – це нагода побачити одні із самих цінних скульптур світового культурного надбання.

Редакція Слоvo, побувавши на відкритті, ділиться враженнями:

"Отримавши прес-реліз я, чесно кажучи, готувалась до невеличкої секції з такими ж невеличкими витворами заявлених авторів. Бо ж хто може собі помислити приватне зібрання із такими іменами? Пройшовши в улюблене ліве крило в мене перейняло подих. Від масштабів. Від наповненості. Від самодостатньості колекції. Від атмосфери. І, що приємно, від дуже правильної публіки, що була рада розділити цю мить долучення до прекрасного. Дана експозиція впевнено переносить глядача в той же Лувр із античною скульптурою. Тільки тут у  нас більше повітря. Краще мислиться", – розповідає Зоряна Нагребельна.

 

 

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!