Sergey Makhno Gallery

Share on Facebook

ПЕРШЕ БЕРЕЗНЯ – НЕ ЛИШЕ КАЛЕНДАРНО НОВИЙ ВІДЛІК. З ЦІЄЇ ДАТИ ВІДКРИВАЄТЬСЯ АВТОРСЬКА ГАЛЕРЕЯ СЕРГІЯ МАХНО. А ОТЖЕ, КОЖЕН БАЖАЮЧИЙ МОЖЕ ЗАНУРИТИСЬ В СВІТ ЙОГО УЯВИ ОСЬ ТАК ПРОСТО – ПЕРЕСТУПИВШИ ПОРІГ СКЛЯНОГО ХІДНИКА ПО ВУЛИЦІ КОНОВАЛЬЦЯ (ЩОРСА).

Японська простота та аскетичність зустрінеться з українською імпульсивністю – гасло Галереї Сергія Махно

А напередодні старту нового проекту, подружжя Махно зібрало друзів та однодумців на втаємничене відкриття. Чому втаємничене? Засновниця часопису Слоvo Зоряна Нагребельна була серед запрошених, а тому охоче пояснить.

image-29-02-16-11-39

Чого ми чекаємо від запрошення на черговий захід? Спалахів фото, цілунків в щоку і поверхневих пліток? Нічого такого й близько не було минулої п'ятниці!

Новостворена галерея Сергія Махно розташувалась в ЖК Skyline Residences. В цьому ж таки будинку архітектруне бюро Сергія Махно облаштувало апартаменти різного метражу. Тому новоприбувшим гостям пропонували екскурсію на тринадцятий поверх, де можна було ознайомитись з інтер'єрами. 
А коли сп'янілі від краєвиду (скляні вікна-стіни роблять свою справу) гості повертались вниз, в галереї на них чатувало дружнє пригощання і родзинка вечора – чаювання. Та саме цінне – це атмосфера, яку створили об'єкти мистецтва і побутового вжитку та господарі вечора. Сергій і Влада зібрали справді тісне коло, яке своєю чисельністю, в свою чергу, зробило тісною саму галерею. Мимоволі згадалось бідолашне яблуко, якому нікуди впасти…

image-29-02-16-11-39-3

Та відійдімо від світського дайджесту і пройдімо Галереєю. Пройдімо, аби читачеві і потенційному відвідувачеві було ясно за чим йти. А навідатись сюди варто за враженнями. І не лише візуальними. Подекуди й тактильними. Для задоволення очей – споглядаймо глиняні лампи, картини пензля Сергія Махно. А щоб вгамувати цікавість – можна і потримати витвори в руках: посуд, пташечки, предмети декору. Та головне, що все тут створює такий собі ідеальний "заміс", який поглинає уяву відвідувача. І ось – ти несвідомо поринаєш у інший світ. 

image-29-02-16-11-39-1image-29-02-16-11-39-4

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!