ДЯКУЮ, ТАТО, ЩО Я МАЖОР

Share on Facebook

Текст: Дмитро Томіленко

П’ЯТІРКА УКРАЇНСЬКИХ МІЛЬЯРДЕРІВ УСІМ ВІДОМА, А ЩО МИ ЗНАЄМО ПРО ЇХНІХ ДІТЕЙ? ЧИ СКОРИСТАЛИСЯ ВОНИ МОЖЛИВІСТЮ ПУЗАТОГО ГАМАНЦЯ СВОГО ТАТА? ДЕ ЗДОБУЛИ ЧИ ЗДОБУВАЮТЬ ОСВІТУ ДІТИ БАГАТІЇВ? ХТО ВОНИ ТІ ПОМАЗАНИКИ, ЯКІ НАРОДИЛИСЯ У СІМ’ЯХ УКРАЇНСЬКИХ МІЛЬЯРДЕРІВ? ПРОПОНУЮ ПЕРЕГЛЯНУТИ КОРОТКІ ІСТОРІЇ СТАРШИХ ДІТЕЙ ЗАМОЖНИХ ТАТУСІВ.

Першим у списку перманентно лідирує Ринат Ахметов із статками у 6,9 мільярда доларів (за даними “Forbes Україна”). Раніше його статки були і 16 мільярдів, але криза в Україні – це в першу черга криза для багатіїв. У арсеналі багатого татуся його сини – Дамір (1988 р.н.) та Алмір (1997 р.н.) Ахметови.

Сім’я Ахметових неохоче ділиться особистим життям, але дещо віднайти вдалося. Старший син здобув якісну середню освіту у школі-пансіоні Le Rosey у Швейцарії, де оволодів досконало французькою та англійською.

Навчання у школі-пансіоні Le Rosey стартує від 80 тис. доларів на рік. Освіту у пансіоні здобувають двома мовами (англійською та французькою) в середньовічному замку, взимку – переносять ближче до гірськолижних курортів, щоб учні могли вивчати зимові види спорту.

ахметов

Дамір продовжив навчання у лондонській Sir John Cass Business School, де здобув ступінь магістра з фінансів. Наразі Дамір Ахметов освоюється в сімейному бізнесі, увійшовши до складу наглядових рад двох компаній групи СКМ – енергетичного гіганта ДТЕК і холдингу «Метінвест». Офіційно в сферу компетенцій Даміра в «Метінвесті» входять питання стратегії, корпоративного розвитку та управління, а також виробничої ефективності. До слоvа, молодший син найбагатшого українця – Алмір Ахметов здобував освіту у Монте-Карло.

Другим мільярдером із статками у розмірі 1,5 мільярда доларів офіційно є Віктор Пінчук (за даними “Forbes Україна”). У Пінчука багатодітна родина: дочки Марія (від першого шлюбу), Катерина, Вероніка та син Роман (син від попереднього шлюбу Олени Пінчук; онук Леоніда Кучми).

пинчук мария

Марія – старша дочка від попереднього шлюбу Віктора Пінчука. Вона здобувала освіту спочатку у Cheltenham Ladies College (Англія), який закінчила з відзнакою. Потім повернулась в Україну і продовжила навчання у Дніпропетровському університеті, де вивчилася на  психолога. Потім знову повернулося до Великої Британії та подалася на факультет менеджменту до London School of Economics and Political Science. Зараз Марія займається реалізацією проекту “Дитячий садок”, до якого вона віддала і свою дитину також. До слоvа, син Роман, онук екс-президента Леоніда Кучми та не кровний син Віктора, також здобував середню освіту у Великій Британії.

Третім за рейтингом мільярдером в Україні йде Ігор Коломойський із статками трішки меншими від Віктора Пінчука, у розмірі 1,4 мільярда доларів (за даними “Forbes Україна”). Ігор має двох дітей Анжеліку та Григорія.

анжелика коломойская
(Анжеліка з чоловіком – Олегом Бокоєвим)

Анжеліка – старша дочка одіозного мільярдера. Тато хоч і має громадянство України та Ізраїля, але проживає у Швейцарії, де й дав можливість здобути освіту своїм дітям. Анжеліка за спеціальністю економіст. Під час навчання у Швейцарії двічі змінювала ВНЗ.

Четвертим у рейтингу йде Геннадій Боголюбов із статками у 1,3 мільярда доларів (за даними “Forbes Україна”). Геннадій має п’ятьох дітей.

Старша дочка – Катерина, здобувала вищу освіту у Київському інституті міжнародних відносин, де вивчала міжнародне приватне право. Попрацювала в юридичній фірмі після навчання, але швидко розчарувалася в обраній професії. Потім почала будувати бізнес у ювелірній сфері.

катя боголюбова

І замикає рейтинг українських мільярдерів Юрій Косюк із статками трішки більше одного мільярду доларів (за даними “Forbes Україна”). У Юрія всього один син – Іван.

Іван – єдиний син, поки що навчається в Україні, йому батько пророкує лідерське майбутнє і прагне, щоб син обов’язково здобув освіту за кордоном, адже, як вважає Юрій: в Україні освіта не дотягує до потрібного рівня.

косюк

Насправді, не настільки солодке життя, коли ти маєш відомого тата багатія. Добре там, де нас нема. Нам і не снилися ті проблеми з якими стикаються вони. Тобі доводиться ходити з охороною, на тебе постійно чатують вбивці та ті, хто хочуть тебе викрасти. Жити із неможливістю пересуватися довільно містом інколи набридає, але мажори змушені нести цей “хрест”. Звичайно, що у вигляді бонусів у них розкішне життя, виконання їхніх забаганок, якісна освіта, а також мільярдні статки у спадок. Інколи краще бути трішки посереднім, аніж занадто багатим.

Дякую тобі, тато, що я НЕ мажор.

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!