ПАБЛІК ТОК. ЩАЦ. ПРОЕКТ «ГЕСТАЛЬТА»

Share on Facebook

Лектор: Зоряна Нагребельна
Фото: Оля Сосюра 

ВСЕ Ж ТАКИ, НЕ БУДУЧИ ЛЕКТОРОМ, МОЖНА ПРОВЕСТИ ПАБЛІК ТОК, А ЩЕ Й ВИКЛИКАТИ ПРОВОКАЦІЇ. НАВІЩО НАМ НАВ’ЯЗУЮТЬ ТИПОВУ СИСТЕМУ ОСВІТИ, ПРИВЧАЮЧИ ДО ''ПРАВИЛЬНИХ КРОКІВ''. А ПО СУТІ НАШІ ''ХИБНІ КРОКИ'' І Є ПРАВИЛЬНИМИ. ЩО ЗМУШУЄ НАС НАВЧАТИСЬ І РОЗУМІТИ БЕЗГЛУЗДІСТЬ САМОЇ СИСТЕМИ? ЩО СЛУГУЄ МОТИВАЦІЄЮ? НАГОЛОСИТИ НА ТОМУ, ЩО ЧУЖИЙ ДОСВІД – ЦЕ ЧУЖИЙ ДОСВІД І КРАПКА. ЗОРЯНА НАГРЕБЕЛЬНА ДІЛИТЬСЯ СВОЇМ БАЧЕННЯМ ЩОДО ЦЬОГО, ПРИГОЩАЄ СМАЧНИМ ПЕЧИВОМ І НАПОВНЮЄ НАС ДУМКАМИ. АТМОСФЕРА ГОВОРИТЬ САМА ЗА СЕБЕ. ТЕПЛІ ПОСМІШКИ. РОЗДУМИ. ЗАЛ "ГЕСТАЛЬТА" ЩАЦ. КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ…

Потім поринаємо в світ обговорення і, все ж таки, нас більшість. Більшість тих, хто погоджується, що ми живемо у світі стереотипів і старих правил. Але зміни настануть тільки тоді, коли ми самі почнемо змінюватись. Переродження.

8

 

Коментує Зоряна Нагребельна: Коли Марина люб’язно запропонувала мені подібний досвід, я якось інтуїтивно і блискавично обрала тему. “Так-так, це буде саме САМООСВІТА!” – подумала я. Тоді в голові крутилась лише та теза, що ні держава, ні крупні системи не зацікавлені в нашому індивідуальному розвиткові. Потóму – в ході підготовки я натрапила на десяток тез. Одну з яких я хотіла б процетувати.

Впевнена, що навчити людину неможливо. Вона може лиш САМА навчитись.

Так, ніхто не відміняв безцінної ролі вдалого Вчителя. Саме Твого Вчителя. Але дай не вмотивованій людині кращих коучів, умови і джерела – вона й десятої частини не осягне, проти свідомо зацікавленої особи без всього цього vip-пакету. Звідси і назва – САМОосвіта.


2 3 15
714
410  5
126
13

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!