Лук-бук ХУСТКА – українські дизайнери і сільські паркани

Share on Facebook

фото: Крістіна Клочай, @niktagallery
текст: Катерина Обертас

ОСТАННІМ ЧАСОМ НАЙСЕКСУАЛЬНІШОЮ ЧАСТИНОЮ ТІЛА СТАЛИ МІЗКИ. ВІДПОВІДНО, У ТРЕНДІ – ОДЯГ «ЗІ ЗМІСТОМ»: ВІНТАЖ, ПОП-АРТ, ПЕРЕРОБЛЕНЕ ПЛАСТИКОВЕ СМІТТЯ І ЩЕ БОЗНА-ЩО ЛЯГАЄ В ОСНОВУ КОЛЕКЦІЙ МОДНИХ ДИЗАЙНЕРІВ. КОЖНА РІЧ НЕСЕ В СОБІ ЯКУСЬ STORY. В УКРАЇНІ ДУЖЕ БЛАГОДАТНОЮ ТЕМОЮ СТАЛА АВТЕНТИКА. ТА НЕ ВИШИВАНКАМИ ЄДИНИМИ.

Цього сезону у стильних жінок нове кохання – капсульна колекція автентичних аксесуарів ХУСТКА від Зоряни Нагребельної. Але спокійно: жодної шароварщини! Узвичаєні українські квіткові й ужиткові орнаменти стилізовано в авторські модерні принти.

5_3-min

У центрі колекції – традиційні хустки розміром 1х1 м – оптимальний розмір для найвигадливіших пов’язувань. А ще є шарфи (2х0,4 м) та міні-формат ХУСТКА – хусточки для чоловічих нагрудних кишень чи жіночих сумочок. Аксесуари виконані на тонкому італійському льоні. А принти розроблені художницею на спеціальне замовлення, стилізовані Зоряною. У колекції вісім хусток: Блакить, Ніжність, Мадонна, Півники, Фуксія, М’ята, Ластівоньки, Соняхи.

2_4-min

Традиційні мотиви ХУСТКИ чудово вписуються у сьогоденний fashion-контекст. У лук-буці ХУСТКА стає родзинкою образів від провідних українських дизайнерів – The Coat SK від Каті Сільченко, Valery Kovalska, IVANOVA та бренду KNITEL.

В якості ж локації ми з командою обрали паркани і оглядові точки справжнісінького села на Київщині. Таким чином маємо справжню, зовсім не ідеальну картинку. Картинку, що так обрáзно демонструє ужитковість. – ділиться Зоряна

Натхненниця колекції – Зоряна Нагребельна – хоче, щоб «хустки стали українською маленькою-чорною-сукнею». І мабуть, має рацію, бо це універсальний і, водночас, дуже вишуканий жіночний аксесуар.

2-min

1_2-min 2_6-min 3_2-min 3-min 4_1-min 4_3-min 4_4-min 5_1-min 5-min 6-min 7-min 8_4-min 8_5-min

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!