Костя Коваль і його філософія танцю

Share on Facebook

Текст: Зоряна Нагребельна
Фото: Крістіна Клочай, @niktagallery

ATMOSPHERE DANCE CAMP. ТИЖДЕНЬ МАЙСТЕР-КЛАСІВ ТА ТАНЦЮВАЛЬНИХ АКТІВІТІ. ПОНАД СОТНІ ТАНЦЮРИСТІВ. ІЗ ДЕСЯТОК ТАНЦЮВАЛЬНИХ НАПРЯМКІВ. КІЛЬКІСТЬ ХОРЕОГРАФІЙ І ВІДЕО НЕ ЗЛІЧИТИ. І ЗА ЦИМ ВСИМ СТОЇТЬ НЕВЕЛИЧКА, ПРОТЕ МІЦНА КОМАНДА ОРГАНІЗАТОРІВ. ТА ОСЬ СТАРТУЄ КЕМП. ПЕРШИЙ ДЕНЬ КЛАСІВ. НА ПОЧАТКУ ПРОГРАМИ ПРОВОДИТЬ КОНТЕМП КОСТЯ КОВАЛЬ. І ЩО Ж МИ ТАМ БАЧИМО? ЩО ТАНЦЮЄМО? ЩО ВІДЧУВАЄМО?

Так, хореографів на кемпі було чимало. Тож зрозуміло, що підходів до класів було так само багато. Особливо враховуючи різність напрямків. Проте, Костін клас вирізнився зпоміж усіх. Це вже можна із впевненістю ствердити після проходження всього кемпу. Як? Уявіть лише…

DSC_0027

На початку класу учасники мали неймовірний досвід. Розминка нагадувала більш тренувальний військовий табір, аніж танцювальний розігрів.
Та ось почалась, власне, хореографія. Вдумлива, атмосферна хореографія. Рухи й музика. Грамотні пояснення від хореографа на кількох мовах (в тому числі іспанською!). Гармонія. Це вже точно ліпше дивитись, аніж про це писати. Та де ж філософія? Не кваптесь. Ось і вона. Коли всі групи відтанцювали свій фінальний раз, Костя зібрав всіх в таке собі дружнє коло. Зібрав аби поділитись своїм баченням танцю. 

Танцуйте для себя. Танцуйте, чтобы самим развиваться. А не чтобы кому-то что-то доказать. Танец – это не про соревнование.

В своєму спічі Костя підійняв такі важливі теми для кожного танцівника, як відчуття кожного руху, осмислення амплітуди і пропрацювання поз. Та найліпше філософію Кості передадуть навіть не його слова, а його досягнення. Подивимось на них. Тиждень класів від провідних хореографів промайнув як одна мить. Та ця мить вартувала кропіткої праці Кості, Анни Матушкіної, Олени Рожкової та усієї невеличкої команди Atmosphere Dance. Вартувала поту і зусиль: як до старту кемпу, так і під час. Був задіяний колосальний клубок зв'язків. Приїхали хореографи світового класу. Ба більше. Вони не просто показували "рутін" (routine англ.). Вони ділились власним досвілом на talk session. Вони знімали відео з кращими танцівниками. Те саме про спеціальні набори в Apache Crew, KDT, Red Foxes. Такі можливості. І ось це редакція Слоvo і вважає філософією. Особливою місією.

Давати можливість. Ділитись здобутками і відкривати контакти. Щоб галузь розвивалась і в кожного (в кожного!) був шанс проявитись.

DSC_0015 DSC_0044 DSC_0051 DSC_0067 DSC_0121 DSC_0136 DSC_0162 DSC_0193 DSC_0204

DSC_0030 DSC_0055 DSC_0094 DSC_0098 DSC_0109 DSC_0145 DSC_0150 DSC_0170 DSC_0172

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!