ЗАПРОШЕННЯ ДО ПЕРЕТВОРЕНОГО СВІТОГЛЯДУ

ЗАПРОШЕННЯ ДО ПЕРЕТВОРЕНОГО СВІТОГЛЯДУ
Share on Facebook

Фото: Крістіна Клочай

ЧЕРВОНО-ЧОРНИЙ ДРЕС КОД, 19-00. ОСЬ-ОСЬ ВІДЧИНЯТЬСЯ ВОРОТА. ЧЕРВОНА ДОРІЖКА ВЖЕ ЧЕКАЄ, А НА ПОДВІР’Ї ЗУТРІЧАЄ ДІЙСТВО. ЗА ДЕКІЛЬКА ХВИЛИН ПОЧИНАЮТЬ ПАЛАТИ ФАКЕЛИ. ГОСТІ ПРЯМУЮТЬ ДО ЧОГОСЬ ЗОВСІМ НОВОГО І ПЕРЕТВОРЕНОГО. ЯКЩО ПІТИ НАЛІВО — БУДУТЬ ПРИГОЩАТИ ПУЕРОМ. ЯКЩО ПІТИ НАПРАВО — ОТРИМАЄШ БАДЬОРИЙ ЗАРЯД УЛУНГОМ… ЩЕ Є ТРОШКИ ЧАСУ ДЛЯ УСТАТКУВАННЯ ДУМОК. ЧЕРЕЗ ПІВГОДИНИ ГОСТЕЙ ЧЕКАЄ ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ АНДРІЯ СТАРОВОЙТА ‘’НИ БОГ, НИ ЗВЕРЬ’’ І ЗАЛА ПО-ТИХЕНЬКУ ПОЧИНАЄ ЗАПОНЮВАТИСЬ. ЧЕРВОНИЙ КОЛІР СВІТЛА ЗАПОВНЮЄ ЗАЛ. НАСТАЄ СУЦІЛЬНА ТИША — НА СЦЕНУ ВИХОДИТЬ СТА…

ЗАПРОШЕННЯ ДО ПЕРЕТВОРЕНОГО СВІТОГЛЯДУ

15 вересня ретельно обраних гостей було запрошено на подію Явлення. Саме так і значилось в запрошеннях. Не презентація, не творчий вечір, не читання. Що і як явили – давайте розберемо в порядку ознайомлення. Локацією в той вечір був Храм бойових мистецтв ПЕРЕСВІТ. Тож не дивно, що гостей зустрічали стрункі ряди бійців. На площі перед безпосереднім входом в Храм, демонструвались вміння з шаолінського кунг-фу та фрі-файту. 
Внутрішні ворота Храму, увінчані Воїном Пересвіт, пропускали гостей вглиб, ніби додому. Адже тут таки хостес пропонували всім залишити своє взуття в знак шани до місця. А за воротами, у вигляді бонусу, на учасників чекав свіжий газон замість доріжок. Газон, і, звісно ж – чай.
Дві станції чаю демонстрували китайську чайну традицію і пригощали пуером та лан гуей женем (улунг із женьшенем). Також всередині, у внутрішньому дворику, майстри виконували форми тай-дзи і всі охочі могли спробувати свої сили.

DSC_0049

Та ось, пролунали хвилюючі звуки від чаші – запрошення до зали. Гості схвильовані. Учасники ще більше. Адже на всіх чекала неординарна подія. Сценою заволодів Андрій Старовойт і на найбліжчі півгодини не відпускав уяву глядачів. Про що йшла мова? Про питання буття і шляху. Та не сухою теорією, не у вигляді мотиваційної лекції. А у переплетенні із історією власного життя. Не дивно, що зала поперемінно сповнювалась серйозністю, сміхом чи навіть щирими слізьми.

Що являли? Як являли?
Відповідь простягається в межах лише двох слів: Вчителя та Книгу. Та, аби збагнути ці слова, варто долучитись бодай до одного з них.

ЗАПРОШЕННЯ ДО ПЕРЕТВОРЕНОГО СВІТОГЛЯДУ ЗАПРОШЕННЯ ДО ПЕРЕТВОРЕНОГО СВІТОГЛЯДУ ЗАПРОШЕННЯ ДО ПЕРЕТВОРЕНОГО СВІТОГЛЯДУ
ЗАПРОШЕННЯ ДО ПЕРЕТВОРЕНОГО СВІТОГЛЯДУ ЗАПРОШЕННЯ ДО ПЕРЕТВОРЕНОГО СВІТОГЛЯДУ
ЗАПРОШЕННЯ ДО ПЕРЕТВОРЕНОГО СВІТОГЛЯДУ ЗАПРОШЕННЯ ДО ПЕРЕТВОРЕНОГО СВІТОГЛЯДУ ЗАПРОШЕННЯ ДО ПЕРЕТВОРЕНОГО СВІТОГЛЯДУ
ЗАПРОШЕННЯ ДО ПЕРЕТВОРЕНОГО СВІТОГЛЯДУ ЗАПРОШЕННЯ ДО ПЕРЕТВОРЕНОГО СВІТОГЛЯДУ ЗАПРОШЕННЯ ДО ПЕРЕТВОРЕНОГО СВІТОГЛЯДУ ЗАПРОШЕННЯ ДО ПЕРЕТВОРЕНОГО СВІТОГЛЯДУ
 

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!