Творчий вечір. Арт і люди. Дитинство.

Share on Facebook

Фото: Оля Сосюра 

ЗДАЄТЬСЯ, МИНУЛОЇ П’ЯТНИЦІ В ЛОФТІ ВІДБУВСЯ ВЕЧІР ВЕЛИКОЇ ПРОВОКАЦІЇ. А НАЗВА “АРТ І ЛЮДИ” – ОЧЕВИДНЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ.

Напередодні пройшла гроза, щасливці бачили й веселку, а ми споглядали з вікон небо у сепії – справді, жовтневе. Потім меблі мігрували по усьому Лофту – врешті стало наче втричі більше місця, подумалося й про дискотеку. Зібралися всі свої, перша пляшка вина набирала стартову сотню лайків у соцмережах, фотограф у “дикому” заторі – але починаємо.

Лофт. Store & Coffee

Перша провокація – пісні під гітару. Бо якщо флешбекнутись на 5-6 років, то весь тодішній ти — десь у програші Crystalised The XX. Добре, що все згадане можна було зажувати печивом “від Шанель”, пританцьовуючи.

Лофт. Store & Coffee

Ми поаплодували хлопцям і перейшли у світліший зал. “І буде тобі щастя” горіло над імпровізованим чорним квадратом (він таки з’явився, як ми й хотіли, щоправда, ненадовго) цього разу загадково, перед “щастя” бракувало коми (“І буде тобі #моргнулаоднимоком щастя”). Це був великий чорний стіл. Дівчата сіли малювати. Таких барв Лофт ще не бачив.

Лофт. Store & Coffee

Найбільшою провокацією вечора став майстер-клас Саши Годяєвої “Відчуття кольору” помножений на тему “Дитинство”. Здається, якби ми сфотографували самі малюнки й опублікували їх із підписами авторів  —  це було б майже незаконно, майже як оприлюднити ідентифікаційний код, результати аналізу крові й детальну біографію водночас. Наступного разу обіцяю теж спробувати, навіть навмисно забуду всю палітру трендових кольорів сезону.

Лофт. Store & Coffee

Не оминули ми й тему краси. Глядацькі симпатії, звісно, шрі-ланській засмазі Алі Голоуніної, а “пальмові гілки” кожній гості, якій Аля зробила мейк чи заплела волосся.

DSC_0689

Ні, потім ми не поїхали спати, хотілося какао й було про що розповісти. Думки, тихий зал і посередник — мікрофон. Читати власні твори — теж неабиякий виклик.

DSC_0868

Ми нескромно раді першому "Арт і Люди". Попереду чимало атмосферних вечорів, арт-викликів і знайомств із особливими Людьми. Побачимося у Лофт. Store & Coffee.

Лофт. Store & Coffee Лофт. Store & Coffee Лофт. Store & Coffee Лофт. Store & Coffee Лофт. Store & Coffee Лофт. Store & Coffee Лофт. Store & Coffee Лофт. Store & Coffee Лофт. Store & Coffee Лофт. Store & Coffee Лофт. Store & Coffee
 

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!