4 fashion questions. Nadya Dzyak.

Nadya Dzyak
Share on Facebook

Сollage: Оля Сосюра 

CТАРТУВАВ ТИЖДЕНЬ МОДИ. УСІ ХОЧУТЬ БУТИ В ЦЕНТРІ УВАГИ Й ЗНАТИ ДЕЩО БІЛЬШЕ. ТОЖ, МИ ЗАПУСКАЄМО СЕРІЮ ПУБЛІКАЦІЙ, ЩО СКЛАДАЮТЬСЯ ЛИШЕ З 4-Х ЗАПИТАНЬ І, ВЛАСНЕ, ВІДПОВІДЕЙ НА ТЕ, ЩО ХОТІЛОСЯ БИ ЗНАТИ Й ЗАПИТАТИ В УКРАЇНСЬКОГО ДИЗАЙНЕРА. ПЕРШІ ВІДПОВІДІ ЧИТАЙТЕ ПРО NADYA DZYAK.

Nadya Dzyak

1. ЯКОЮ БУДЕ ВАША КОЛЕКЦІЯ?

Я розміщую флористичні і садові принти на моделях, щоб створити легкий і ніжний настрій. За допомогою кутюрних тканин, жіночних силуетів і, звичайно, візерунків, перетворюю звичні моделі в романтичні і сучасні образи. Джерелом натхнення є поезія природи – рослинний світ, яскрава флора, красиві квіти і надзвичайна гамма кольорів — що в поєднанні нагадує про аристократичні садові вечірки на відкритому повітрі. Хочу зробити акцент на романтику та жіночність, що зіткані з ніжних воланів, квіткових візерунків і стилю бароко. Це виглядає дуже природньо і розслаблено. 

​2. ЯКОЮ У FASHION ПЛАНІ БУДЕ ВАША ОСІНЬ?

Для дизайнерів прет-а-порте, графік роботи задає ритм і настрій. Осінь для мене буде яскравою і насиченою. Найбільше, в плані роботи, оскільки бренд зараз активно продається в Європі, особливо у Франції. До того ж активно йде підготовка колекції осіннього сезону 2018. Модний бізнес живе у дуже швидкому темпі.

Nadya Dzyak

3. ЯКІ СВІТОВІ ПОКАЗИ ВАС ВРАЗИЛИ?

Паризький тиждень моди – це виняткова подія. Мене щосезону вражає масштаб, покази, нові ідеї, гості. Це ще одне джерело натхнення, без сумніву.

4. КОГО МИ ПОБАЧИМО В ПЕРШОМУ РЯДІ У ВАС НА ПОКАЗІ?

Це модні інсайдери, fashion-редактори та оглядачі, чия думка дуже важлива для нас. А також клієнти бренду Nadya Dzyak. Ми чекаємо на Джамалу, Катю Осадчу, Юліану Дементьєву, Марисю Горобець, Кароліну Ашіон, та багатьох інших. Також в першому ряді будуть присутня команда Французького посольства в Україні, і це знаково для бренду, оскільки ми зараз дуже тісно співпрацюємо з французькими байерами та рітейлерами.

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!