Любчик та його одеська кухня

Любчик
Share on Facebook

Текст, фото: Оля Сосюра

БУДЬ-ЯКИЙ ЗАКЛАД МОЖНА ПОРІВНЯТИ З… ЛЮДИНОЮ? ОСЬ ЦЕЙ — СХОЖИЙ НА БРУТАЛЬНОГО ЧОЛОВІКА, ДЕ ЗА БАРНОЮ СТІЙКОЮ П’ЮТЬ ОЛД ФЕШН. А ЦЕЙ — СХОЖИЙ НА ДІВЧИНУ-КОКЕТКУ, ІНТЕР’ЄР ВИБЛИСКУЄ РОЖЕВИМИ СТІНАМИ Й ТАКИМИ Ж МЕБЛЯМИ, ДЕ МОЖУТЬ ЗБИРАТИСЯ ХЛОПЦІ ТА ФЛІРТУВАТИ. Є ТАКІ ЗАКЛАДИ, ЯКІ НІБИ ОБІЙМАЮТЬ І КАЖУТЬ: ''ОДЯГНИ ШАПКУ, НА ВУЛИЦІ ХОЛОДНО!'' ОСТАННЄ, ЯКРАЗ ПРО ''ЛЮБЧИКА''. ВІДЧУТТЯ ДОБРОТИ З САМОГО ПОЧАТКУ КРИЄТЬСЯ В НАЗВІ ЗАКЛАДУ.

Любчик

Зустрічають тебе усмішкою та ти хочеш, щоб тобі відповіли з одеським акцентом. А все ось чому — це одеський дворик, з якого доносяться запахи смаженої барабульки і щирий сміх. Це місце точно для компанії!

Дивишся в меню і пригадуєш, як раніше мріяв бути моряком, ходити в далеке плавання та їсти на сніданок варених раків, а ще як бабуся готувала чорнослив зі сметаною та горіхами. І скуштувати цей делікатес можна було тільки на свято. Але ці дитячі спогади, наздогнали тебе дорослими. 
— Офіціант! 

Любчик

Вдягнений у ''полосату форму'' та шкіряний фартух, приймає замовлення. Після короткої розмови з офіціантом, навіть найзатятіший гурман замовить казанок раків та запиватиме його крафтовим пивом. Гармонія…

Любчик

Любчик Любчик Любчик Любчик Любчик Любчик Любчик Любчик Любчик
Любчик

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!