Foodpairing. BARVY

slovo
Share on Facebook

Текст, фото: Оля Сосюра

УКРАЇНСЬКА КУХНЯ МОЖЕ БУТИ СУЧАСНОЮ І НЕ ОБМЕЖУВАТИСЬ ЛИШЕ ЖАРЕНИМИ ШКВАРКАМИ, ВАРЕНИКАМИ ТА БОРЩЕМ. САМЕ ТАКОЮ Є КУХНЯ BARVY, ЩО ЗНАЙОМИТЬ ГОСТЯ З ГАСТРОНОМІЧНИМИ ВІДКРИТТЯМИ ТА НОВИМИ СМАКОВИМИ ПОЄДНАННЯМИ. КУЛЬТУРА FOODPAIRING (ФУДПЕЙРІНГ) ПОЧИНАЄ СТРІМКО РОЗВИВАТИСЬ І ТУТ Є ПРО ЩО РОЗКАЗАТИ.

slovo

Foodpairing в буквальному значенні означає ''правильне'' поєднання продуктів один з одним. Основа — аналіз компонентів та ароматів. Вважають, що цей термін було придумано Хестоном Блюменталем (шеф-повар 3-х зіркового мішленівського ресторану ''The Fat Duck'' в Великобританії, один із авторитетних розробників молекулярної кухні і нових технологій приготування їжі), що досліджував поєднання білого шоколаду та чорної ікри. При їх детальному вивченні, він виявив, що вони мають однакові ключові ароматичні характеристики.

slovo

Не можна не згадати і біоінженера Бернара Лауса. Вважається, що саме на його дослідженнях був розроблений метод створення нових сполучень. Шляхом зіставлення концентрації ароматичних речовин в тому чи іншому продукті, Лаус і його прихильники виявляли найбільш близькі один до одного компоненти, а досліджені ''елементи'' додавали в ''матрицю'', використовуючи яку, можна було знайти десятки тисяч оригінальних ''правильних'' поєднань. Важливо зазначити, що foodpairing апелює до ароматики продукту, а не його смаку. А чому ж?

Найбільшу частину вражень від їжі ми отримуємо саме за допомогою нюху — він і визначає 80% смакових відчуттів.

Тож, повертаємось до розмови щодо української сучасної кухні та українського фудпейрінгу. Це дійсно може бути: смачно, стильно, красиво. Завдяки шеф-повару Олегу Білоусу та шеф-бармену Назару Макарову нам вдалося відчути себе мандрівниками в чудовій гастрономічній подорожі. Не боятись експерементувати, куштувати і розкривати смак страви повністю — ось основні компоненти нашого вечору з фудпейрінгу.

slovo

Салат з ростбіфом у духм’яних спеціях + Коктейль ''Київський мул''.
Смакові враження: освіжаючий післясмак.

slovo

Ніжне філе телятини у золі з кукурудзяним пюре та білими грибами + Коктейль ''Золота Перлина''.
Смакові враження: терпкий післясмак.

slovo

Качина грудка з запеченим яблуком та кизилом + Коктейль ''Яблучний пиріг''.
Смакові враження: солодкий післясмак.

На завершення ми перейшли до барної стійки, де на нас чекав десерт ''Тірамісу'', який потім можна було приготувати і самому.

slovo

Після дегустації ми підкреслили майстерність та тандем ''шеф-кухар-бармен''. Адже подача як страви так і котейлів гармонічно доповнювала один одного, як за смаковими так і естетичними характеристиками.

Barvy — це саме той сучасний українськиий заклад із сучасною українською кухнею, де хочеться пишатися тим, що ти українець, їсти смачну українську їжу та насолоджуватись смачними коктейлями.

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!