Душа. Затишок. Альтруїст/#Alltrueeast

slovo
Share on Facebook

Текст, фото: Оля Сосюра

ЯКЩО МИ ХОЧЕМИ ЗНАЙТИ ЩИРІ МІСЦЯ, ДЕ ЗМОЖЕМО ВІДЧУВАТИ СЕБЕ ЛЕГКО І ЗАТИШНО — ТРЕБА ЇХАТИ ДО СТАНЦІЇ МЕТРО ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО. ТУТ ВЖЕ ТРАДИЦІЙНО СКЛАЛОСЯ ТАК, ЩО ПРОГУЛЮЮЧИСЬ ПО ВУЛИЧКАХ, МОЖНА НАТРАПИТИ НА ТАКІ ЗАКЛАДИ, ЯКІ ПОТІМ СТАНУТЬ ''УЛЮБЛЕНИМИ''. ТАК ТРАПИЛОСЬ І З НОВИМ ЗАКЛАДОМ — АЛЬТРУЇСТ #ALLTRUEEAST, АНТОНОВИЧА, 1.

slovo

Вже з вулиці вас зустрінуть панорамні вікна, а потрапивши всередину — ви відчуєте свіжість зелені і очі будуть приємно вражені інтер’єром. Сюди можна прийти на чашку кави, келих вина чи на смачний сніданок/обід/вечерю. Навіть коли у вас не має компанії, то одному також буде комфортно. Все те, на що ви звертаєте увагу в закладі — це витвори українських виробників (меблі, посуд…). Кухня — близькосхідна. І поки ви робите замовлення, насолоджуйтесь приємною музикою, яка переплітається з висловами Дмитрія Чекалкіна.

DSC_0279

На кожному столі Альтруїста стоїть невеличка ялинка, але вона слугує не тільки прикрасою, бо ж згодом — перетвориться на велику, після того, як її висадять. Це маленька частина душі, яку нам вдалося побачити. Тож, час самому завітати до Альтруїст #Alltrueeast та отримати власну дозу щирості та естетики.

DSC_0322-2DSC_0212-4 slovo DSC_0213-2 DSC_0239-2 DSC_0246 DSC_0381-2 DSC_0250-3 DSC_0312 DSC_0418-2

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!