Де ж істина? Іван Марчук. Київ

Марчук
Share on Facebook

Фото: Крістіна Клочай 

З 1-ГО ГРУДНЯ В ЦЕНТРІ КИЄВА ПРАЦЮЄ ВИСТАВКА ВСЕСВІТНЬО ВІДОМОГО УКРАЇНСЬКОГО ХУДОЖНИКА ІВАНА МАРЧУКА (12 ТРАВНЯ 1936 Р. Н.). ТВОРЧИЙ ДОРОБОК МАЙСТРА, ЙОГО ВИСТАВКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ І ОСМИСЛЕННЯ МИСТЕЦТВА СТАЛИ СПАДКОМ НЕ ЛИШЕ УКРАЇНСЬКОГО, А Й СВІТОВОГО КУЛЬТУРНОГО ПРОСТОРУ (ЗА ВЕРСІЄЮ БРИТАНСЬКОГО ВИДАННЯ THE DAILY TELEGRAPH, 2007 Р. ІВАН МАРЧУК УВІЙШОВ ДО СОТНІ ГЕНІЇВ СУЧАСНОСТІ). КАРТИНИ ІВАНА СТЕПАНОВИЧА БУЛИ ПРЕДСТАВЛЕНІ НА ПОНАД СОТНІ ПЕРСОНАЛЬНИХ ВИСТАВОК ПО ВСЬОМУ СВІТОВІ, ЗОКРЕМА НЕЩОДАВНЯ ВІДБУВАЛАСЯ В ЄВРОПАРЛАМЕНТІ У БРЮССЕЛІ (ВЕРЕСЕНЬ ЖОВТЕНЬ 2016). ОЧЕВИДНО, МАЙСТРОВІ ВЖЕ НІЧОГО НЕ ТРЕБА ДОВОДИТИ. 

DSC_0791

Натомість, час ставити запитання глядачам.

Цього разу це сакраментальне “Де ж істина?”

А відповідь підкажуть роботи з усіх періодів творчості художника. Так, пройшовши залою, можна не лише відзначити техніки, притаманні різним циклам… Не лише відчути специфічну виразність експонування картин у колишньому операційному залі Укрпошти…  Не лише поставити “плюсик” у переліку обов’язкових заходів… Зазіхаймо на більше!

Якщо й не відшукати істину, то бодай замислитися над правильними запитаннями.

Певна річ, місце для картин — не очевидне. Це простір будинку зв’язку Укрпошти на Хрещатику, 22, — колись операційна зала. Та злам стереотипів, який нині несила усвідомити, ідеально пасує до теми виставки.

Де ж істина

“Де ж істина?” – назва однієї з найпотужніших робіт Івана Марчука. Навколо неї неабиякий ажіотаж. Картина має секрет  породжений історією. Дізнатися про нього можна порівнявши зображення роботи у каталозі із самою картиною.

Відвідати виставку й доєднатися до пізнання істини за викликом Івана Марчука вдасться й у прийдешньому році, адже вона триватиме до 28-го лютого.

Плануймо культурне життя після свят!

Де ж істина Де ж істина Де ж істина DSC_0380 DSC_0394 DSC_0513 DSC_0668 Марчук DSC_0791 DSC_0741 DSC_0682 DSC_0651 DSC_0566 DSC_0477 DSC_0403 DSC_0374 DSC_0422
 

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!