РАНОК 1-ГО СІЧНЯ. 2017

Остання Барикада
Share on Facebook

Текст, фото: Оля Сосюра

ЯКИМ БУВ 2016-Й? ЩО ПРИНЕСЕ НАМ НОВИЙ 2017-Й? ПОСТІЙНІ ПОШУКИ, РОЗЧАРУВАННЯ, ВЗЛЕТИ І ПАДІННЯ, НОВІ ВІДКРИТТЯ… ЦЕ ЛИШЕ ПОЧАТОК ЧОГОСЬ НОВОГО. ТОМУ, МИ НЕ СУМНІВАЄМОСЬ, ЩО НОВИЙ РІК БУДЕ ПО-СПРАВЖНЬОМУ НАСИЧЕНИМ, ХОЧ ЦЕ І БУДЕ РІК ПІВНЯ. ДИВЛЯЧИСЬ НАЗАД, МИ ЧОМУСЬ ЗАВЖДИ ЗГАДУЄМО ПОМИЛКИ, АЛЕ ЯК БАГАТО ПРЕКРАСНОГО ТРАПИЛОСЬ В НАШОМУ ЖИТТІ ЗА ТОЙ САМИЙ 2016! І НЕ ТРЕБА ЙОГО ЗВИНУВАЧУВАТИ. ВСЕ ЩЕ ПОПЕРЕДУ І 2017-Й ДОПОМОЖЕ ВСЕ ВИПРАВИТИ. 

Остання Барикада

Що для нас є Новий Рік? 

  1. сім’я
  2. мандарини
  3. "Олів’є", "Шуба"
  4. бутерброди з ікрою 
  5. бокали, наповнені ігристим
  6. подарунки
  7. бенгальські вогні (здається, майже все).

Ну, і звичайно, це особливий ритуал прикрашання оселі. Адже після покупки ялинки, дістаємо іграшки, гірлянди і створюємо затишок. 3-2-1 і ялинка вже вбрано посміхається. Це споконвічна традиція, яка, здається, буде втілюватись однаково кожного року. І я, знову, як мала дитина чекаю бій курантів і біжу розпаковувати подарунки. 

Остання Барикада

А що ж чекає нас вже 1 січня? Хто погано вів себе в 2016-у, тому на ранок буде подарована головна біль. А той, хто був слухняний, матиме можливість прокинутись в період пізнього сніданку і піти пообідати  в улюбленому закладі. Насправді, таких закладів не дуже багато, адже атмосфера 1-го січня повинна бути такою ж домашньою, як вдома. Як виявилось, такі заклади можна перерахувати на пальцях. Тому, наш вибір — це Остання Барикада (десь під Лядськими Воротами). Барикада обіцяє пригощати кожного гостя бульйонами, ратафіями, традиційними салатами та добрим гумором. А ще, на нас чекає святкове зимове меню: 

Остання Барикада
Олів'є з копченим сомом

Остання Барикада
Салат з оселедцем і рапаною під шубою

Остання Барикада
Хрумкі канапки з бородинського хліба з оселедцем та скумбрією

А як щодо української коли? Чи коктейлів, що створені на основі українського алкоголю? 

Остання БарикадаОстання БарикадаОстання Барикада

Той, хто ввечері переїв «Олів’є» і бажає чогось іншого, Барикада запропонує херсонську файну устрицю з помідоровим розсолом. Саме те, що треба! Здається, що з таким комлектом святкування Нового Року (спочатку вдома з сім’єю, а на наступний день з друзями) — це саме той вдалий початок чогось зовсім нового і такого непередбачуваного. 

Остання Барикада

З Новим Роком! Нехай в 2017-у все буде дійсно по-новому.  

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!