КАНАПА. Дегустаційний сет

КАНАПА
Share on Facebook

Фото, текст: Оля Сосюра 

НАГУЛЯТИ АПЕТИТ, ПІДІЙМАЮЧИСЬ АНДРІЇВСЬКИМ УЗВОЗОМ. ЗАЙТИ В КАНАПУ. ЗАМОВИТИ ДЕГУСТАЦІЙНИЙ СЕТ. ЧЕКАТИ УСТРИЦЬ ЗІ СНІГОМ, ЧОРНОМОРСЬКИХ РАЧКІВ, ГОЛУ КОТЛЕТУ ПО-КИЇВСЬКИ, ХВОЙНУ ШИШКУ… ЩО НАДИХНУЛО ШЕФ-КУХАРЯ ЯРОСЛАВА АРТЮХА НА НЕОЧЕВИДНІ ПОЄДНАННЯ? ТА ЯК СМАКУВАТИМЕ НАМ НОВИЙ ДЕГУСТАЦІЙНИЙ СЕТ ВИСОКОЇ УКРАЇНСЬКОЇ КУХНІ? ЗАРАЗ І ДІЗНАЄМОСЬ.

Створення страви починається з пошуку. Шукаєш локальні продукти, пробуєш нові поєднання… Якоїсь миті пазл складається, з’являється ідея, цілком нове рішення.

Карасi в сметані – це спогади про дитинство, про дідуся, що привозив їх після риболовлі. Єдиний мінус такої страви — завелика кількість кісточок. А обов'язок шефа — знайти правильне рішення для смакового комфорту гостя. Тому це ніжний мус зі сметани та риби на чіпсах зі шкурки карасів. Доповнюють страву — щучий кав’яр та устричний соус. До карасів у сметані пасуватиме ігристе Шабо Брют.

КАНАПА

Чи може українська устриця бути смачною та довершено якісною? Виявляється, може. Українські (локальні) устриці — унікальний продукт, що надихає кухарів на створення чогось дійсно неочікуваного: смак відкривається по-новому, насолода гармонійними поєднаннями гарантована. Дегустаційний сет пропонує херсонські устриці з соусом зі сметани та хрону, з насиченим солодкуватим калиновим соусом, а також устриці зі снігом (щавлевим граніте). Ковток ігристого Шабо Брют — і переходимо до наступної страви. 

КАНАПА

Як щодо чорноморської креветки з чорним кав’яром? Смак — ніжно-солодкуватий, а завершальним акордом служить хрускіт гречаного чіпсу. До страви радять фірмову наливку закладу. 

КАНАПА

Коренеплоди з пастилою. Назва цієї позиції викликає дещо суперечливі думки. Однак, ненадовго. Спробуємо овочі в трьох текстурах? Буряк зі смородиною, моркву з обліпихою, пастернак із яблуком та безе з козячого сиру. Продукти запікають у хоспері, потім створюють овочеву пастилу. Насичений смаковий характер — гарантований. До запечених у шкірці овочів смакує Шардоне Колоніст.

КАНАПА

В’ялені українські томати — вже не новина. Південь України — сонячний рай для помідорів. Якщо ж їх поєднати з хрустким топінамбуром — отримаємо єрусалимський артишок. Топінамбур – це наша ‘’земляна груша’’, що дійсно заслуговує гастрономічної уваги. До страви радять Шардоне Колоніст.

КАНАПА

Далі подача левантійського сиру — халумі. Його виготовляють із суміші козячого та овечого молока (іноді додають і коров'яче). Сир має високу температуру плавлення, його можна обсмажити або приготувати на грилі. Халумі запікають біля столу гостя і подають із соусом з чорноплідної горобини та яблуками з ароматом кардамону. Вибухові кольори й пікантні враження.

КАНАПА

Паштет із гороху. Український хумус знайдено! Ніжний гороховий паштет із ферментованою капустою на хлібці з насінням льону, рижиєю та рапсом — це ідеальна закуска для Шардоне Колонiст. 

КАНАПА

Чорноморськi мiдiї. Ярослав Артюх розповідає, що чимало його друзів у дитинстві виловлювали мідій і смажили їх прямо біля води. Деякі спогади надихають на щось нове. Наступна позиція сету — ніби відтворення того моменту з дитинства. Мідії виносять на розжареному камінні та заливають окропом — мушлі повільно відкриваються. Захоплююче видовище. Подають із амарантом, желе з яблучного квасу та селеровим пюре. До чорноморської мідії пропонують кропивне пиво. 

КАНАПА

Сорбет ягiдний. Це заслуговує окремої уваги. Сорбет готують при гостеві. Цікаво спостерігати за зміною текстур потому. Сорбет очистить смакові рецептори – й нумо куштувати решту страв із сету.

КАНАПА

Гола котлета по-київськи. І назва не випадкова. Котлета — без паніровки. Спробуйте з Піно Нуар від виробників князя Трубецького.

КАНАПА

Хвойна шишка. Так, печиво виглядає як хвойна шишка. І на смак — це також хвойна шишка. Відчуття підкреслить — Портвейн 2007 Колоніст.

КАНАПА

На останок КАНАПА пропонує Молозиво з маковим спонжем та ряжанкою. Порад, як правильно смакувати цю страву – немає. Відривати шматок макового спонжу, набирати в ложку молозиво та робити ковток КОЛОНІСТА – до душі саме нам… Це прекрасне завершення нових смакових відкриттів. 

КАНАПА

Вартість сету: 698 грн.
З алкоголем: 989 грн.

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!