П’ятий елемент. Fashion урок

5 элемент
Share on Facebook

Текст: Зоряна Нагребельна
Collage: Оля Сосюра 

31 СІЧНЯ. ДО ВЕСНИ — МІСЯЦЬ. ДО СТАРТУ СЕЗОНІВ МОД – ДЕНЬ. УСЕ ГОВОРИТЬ ПРО ТЕ, ЩО ПОРА ОСТАТОЧНО ВИХОДИТИ ІЗ ЗИМОВОГО АНАБІОЗУ. ЯК ГОВОРИЛА ГЕРОЇНЯ МЕРІЛ СТРІП У «ДИЯВОЛ НОСИТЬ ПРАДА»: МОДА СТОСУЄТСЬЯ КОЖНОГО (ЧИ ВОНА ЛИШЕ МАЛА ЦЕ НА УВАЗІ?). У БУДЬ-ЯКОМУ РАЗІ, ВІДТЕПЕР МОЖНА ПОЗБАВИТИ СЕБЕ ГОДИН СПОГЛЯДАННЯ ГЛЯНЦЮ, RUNWAY-ФОТО ЧИ МОДНИХ БЛОГІВ. ЯК?

Моє прозріння трапилось у Новорічні вихідні під час перегляду… стрічки, знайомої усім міленіалам іще з дитинства. “П’ятий елемент”. Мені навіть не довелося пильніше дивитися, щоб угледіти очевидне. Усі нинішні забаганки моди уособлені в одному десятку образів кінофільму.

5 элемент

І доки хтось зарозумілий шукатиме ниточки змови у фешн індустрії (інакшими словами: хто і як деребанить той чи інший образ), пропоную просто переглянути наступні зображення, аби вивчити модний урок на відмінно. Принаймні нині.

Отже, почнемо із чобіток, бо ж у кожній жінці намертво засіла Попелюшка. Лиш погляньте. За цими квадратними підборами ганяють усі: від впливових блогерів до індивідуалісток. А Miu Miu вже який сезон поспіль роблять шалені продажі на цьому. У фільмі апогей – блискучі й блідо-блакитні.

5 элемент

Про червоні троянди на декольте чарівного радіо-ведучого та їхній зв’язок із сицілійським Dolce & Gabbana можна й не зауважувати.

5 элемент

Однак, “леопард”. Його присутність чи не у кожній модній зйомці можна виправдати одним лише виглядом того ж радіоведучого із фільму.

5 элемент

Та якщо попередні образи були очевидними, сподіваюсь, наступний мало хто відмітив. Штучне хутро модної нині форми (еко), салатова прозора спідниця (bdsm), поголена голова – просто тренд на тренді. Дивіться і вчіться.

5 элемент

А тепер давайте пограємося в загадку. Хто згадає дівчину, що перефарбовувала нігті доторком чарівної палички? А дарма ми не закарбували її вигляд у пам’яті. Бо ще б із далекого 97-го знали б, як будуть виглядати найсміливіші у 2017-му. Ну правда ж: чокер (ще ніби затребуваний) і такий неймовірний відтінок бірюзового. Я на власні очі бачила баріста із таким самим. Отакої.

5 элемент

А наостанок скажу від себе. Дуже хочеться вірити, що знайома мільйонам стрічка передбачить найсолодший тренд для мене – природній вигляд. Адже героїня Міли Йовович не дарма за сценарієм є ідеальною жінкою. Та хіба не такою вона мусить бути? З натуральними рисами обличчя (вважайте: без підколотих губ, нарощених вій, хтозна-чим підкормлених скул). І ця краса зсередини. Ну так, вибачайте патетику, але істина така. І коли це все складається, то й байдуже, що в неї помаранчеве волосся. Байдуже.

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!