Як Портман перевершила Бейонсе, навіщо вам вінтажні джинси Levi`s, і таке інше

Слово
Share on Facebook

СИЛА ТЯЖІННЯ – НАЙПОТУЖНІША СИЛА У СВІТІ. А ТЯГА ДО ПРЕКРАСНОГО – ЩЕ Й ТАЛАНТ. СЬОГОДНІ ВКОТРЕ ДІЛИМОСЯ КРАСИВИМ І ЦІКАВИМ. БО ТАЛАНТ МАЄ СВОЇ ПОТРЕБИ Й ПРАГНЕ ЗАОХОЧЕННЯ. You`re welcome!

Starring Natalie Portman

Наталі перевершила Бейонсе. Нове відео британського виконавця Джеймса Блейка на пісню My Willing Heart із альбому The Colour in Anything зібрало море вражених відгуків. Режисером стала Анна Роуз Холмер. Наталі Портман знялася у кліпі за кілька днів до пологів. Світло і тіні, вода, рухи немовляти, яке от-от народиться, неземна Наталі й прекрасна музика.

Актриса і її чоловік, соліст Нью-Йорк Сіті Балету, Беджамін Мільпьє виховують сина і дочку: Алефа і Амалію.

Там “За стіною” Бенксі

Вуличний художник Бенксі відкрив готель у Віфлеємі. (Скільки разів ви прочитали попереднє речення?) The Walled Off Hotel розташований напроти стіни, що розділяє Ізраїль і Палестину, 8-метрову перегороду звели ще у 2003-му. Невловимий художник неодноразово відвідував Палестину й висловлювався щодо ізраїльсько-палестинського конфлікту.

Готель побудували на місці гончарної майстерні, у ньому лише 10 номерів. Це комерційний, а не арт-проект. Хоча у закладі чимало зображень авторства Бенксі та інших художників. “Готель за стіною” створений зокрема, щоб привабити туристів до регіону.

Слово

Ти ввижаєшся мені всюди

Увесь світ білборд, а всі надписи у ньому шрифтом Helvetica. Майже так. Нехай вас не дивує, що якомусь шрифту присвятили повнометражний документальний фільм. У 2007 до 50-річчя з для створення Гельветики вийшла одноіменна стрічка. Не блокбастер, але відірватися неможливо.

Про чистий, ідеальний, простий, революційний і фундаментальний шрифт. А також про типографію й графічний дизайн. Ви здивуєтеся наскільки це стосується кожного.

«Куда бы вы ни смотрели, вы видите шрифты. Но есть один, который, наверняка, вы видите чаще других. Это Helvetica. Кажется, он был всегда. Такой же естественный, как воздух или сила тяготения. Его тяжело оценить, это как отвечать на вопрос «Что вы думаете, о не совсем белой краске?» Он просто есть». 

(Із д/ф «Гельветика»)

It`s LEGEN… wait for it… DARY

У вас є джинси з маленькою червоною етикеткою на задній правій кишені? LEVI`S – це американська денім-класика. А LEVI`S 501 – чи не найбажаніша модель штанів загалом.

Лейб Штраус (знаний як Леві Стросс) свого часу вдало замінив парусину на тканину, яку привозили з французького міста Нім (де-нім, ага) і фарбував її у синій і блакитний колір. Ще одним вдосконаленням джинсів стали заклепки. Ті самі заклепані штани отримали номер 501, хоча були прономеровані найпершими. За “легендою”, усе тому, що Леві не хотів починати з банального №1, адже доти, за його словами, ним було створено, щонайменше, з 500 джинсів. Відтоді штани з деніму з заклепками і ширінькою на болтах стали омріяними LEVI`S 501.

Нас усіх обманули

Обман зору. Оптичні ілюзії. Кожен бачить те, про що думає. Якщо уточнити, мозок кожної людини обробляє інформацію по-різному. Найпростіший приклад — бірюзовий відтінок: комусь від здається радше зеленим, комусь – блакитним. Світло, яке торкається сітківки ока перетворюється на електричний сигнал, який сягає зорового нерва у зоровій зоні кори головного мозку. Відтак мозок створює унікальну картину електричного сигналу. Подібне відбувається, коли ми дивимося на картинку, яка має одразу два образи. Красивий гаманець, егеж?  

Слово
@talk_to_vagina

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!