Forte Village Gourmet Festival. Ресторан Прага

Forte Village Gourmet Festival. Ресторан Прага -
Share on Facebook

Фото: Оля Сосюра

НЕЩОДАВНО У РЕСТОРАН ПРАГА ПРИЇХАЛА КОМАНДА КУХАРІВ РОЗКІШНОГО КУРОРТУ НА САРДИНІЇ — FORTE VILLAGE RESORT, ЯКИЙ СЛАВИТЬСЯ ВИНЯТКОВОЮ ГАСТРОНОМІЄЮ, АДЖЕ НА ЙОГО ТЕРИТОРІЇ Є БЛИЗЬКО 20 РЕСТОРАНІВ, ДЕ ТВОРЯТЬ ІМЕНИТІ КУХАРІ. КОМАНДА НА ЧОЛІ З ANDREA PUTZU, ЯКИЙ ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ПРАЦЮЄ ІЗ GORDON RAMSAY, ROCCO IANNONE, EMANUELE SCARELLO, ВОЛОДАРЯМИ КІЛЬКОХ МІШЛЕНІВСЬКИХ ЗІРОК, ПРОВЕЛА ДВІ ВЕЧЕРІ У РАМКАХ FORTE VILLAGE GOURMET FESTIVAL У РЕСТОРАНІ ПРАГА.

Forte Village Gourmet Festival. Ресторан Прага -

Фестиваль Forte Village Gourmet Festival — особлива подія для гурманів і поціновувачів розкішного курорту Forte Village, що на південному узбережжі Сардинії.

Forte Village Gourmet Festival. Ресторан Прага -

У ресторані Прага, у рамках  цього фестивалю, відбулися вечері, барбекю-вечірки ( 28 і 29 березня, наступний захід — 1-го квітня) від Андреа Путцу — знаменитого шеф-кухаря готелю La Dune, і Владимиро Бевільаква, шеф-кондитера курорту Forte Village.

Forte Village Gourmet Festival. Ресторан Прага -

Андреа Путцу – неймовірно талановитий і емоційний кухар. Він часто із захопленням розповідає про маму й бабусю, які готували традиційні італійські страви. Свої шедеври він нерідко присвячує саме їм. «Готувати  — це немов малювати власний портрет і портрети рідних і близьких», — ділиться Андреа Путцу. Він прагне зробити класичні страви якомога легшими, часто використовує локальні продукти: витриманий сир пекоріно Santadi, ікру тунця чи ароматний різновид лимона, який росте лише на Сардинії.

Forte Village Gourmet Festival. Ресторан Прага -DSC_5410-2 DSC_5407 DSC_5404 DSC_5419 DSC_5452 DSC_5460 DSC_5429

Forte Village Gourmet Festival. Ресторан Прага -DSC_5458 DSC_5463 DSC_5487  DSC_5501-2 DSC_5510 DSC_5504 DSC_5511 DSC_5516
DSC_5544 Forte Village Gourmet Festival. Ресторан Прага -     

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!