Як нині модно залицятися? Розчарування. Осуд. Досвід

Як нині модно залицятися? Розчарування. Осуд. Досвід
Share on Facebook

КОЛИ НАША GIRLS BAND ЗБИРАЄТЬСЯ НА РЕДАКЦІЙНУ НАРАДУ В ЧЕРГОВЕ МІСЦЕ З ІДЕАЛЬНОЮ КАВОЮ – МИ БАГАТО СМІЄМОСЯ. ВЕСЕЛО Й ДОСИТЬ ГУЧНО ПРОВОДИМО ГОДИНУ-ДВІ. У НЕВИМУШЕНІЙ АТМОСФЕРІ ЧАСТО ЗАВОДИМО ТЕМИ, ЯКИХ І НА ГАДЦІ НЕ БУЛО ДО НАШОЇ ЗУСТРІЧІ. ОДНУ З ТАКИХ ПОЧАЛА НАША ЗОРЯНА, ЗРАЗКОВА ДРУЖИНА І MUM-OF-TWO, ЗАПИТАВШИ: “ДІВЧАТА, ОТ СКАЖІТЬ МЕНІ, ЯК ЗАРАЗ ЗАЛИЦЯЮТЬСЯ ЧОЛОВІКИ? НЕ МОЖУ ПРОСЛІДКУВАТИ ЦЬОГО МОМЕНТУ, БО ВІДКОЛИ У ШЛЮБІ ЗОВСІМ ІЗ ЦИМ НЕ СТИКАЮСЯ.” МИ Ж УТРЬОХ (ЯКІ ПОКИ БЕЗ ШТАМПУ В ПАСПОРТІ, І У РІЗНОМУ СТАТУСІ ОСОБИСТИХ ВІДНОСИН) АЖ РАПТОМ ЗАБУЛИ З ЧОГО ТАК РЕГОТАЛИ. ПІСЛЯ КІЛЬКОХ СЕКУНД ТИШІ, ПОЧУЛОСЯ НЕВПЕВНЕНЕ МУРКОТІННЯ КОГОСЬ ІЗ НАС: “НІЯК?”… 

Розпочне Оля.

Сила ВК на FB — це не лише цікаві і смішні картинки, думки «експертів» і цілковитий срач на гучні теми. Це платформа для знайомств. Адже за публікаціями дуже легко відслідкувати, куди ти ходиш, що любиш їсти-пити, після якого фільму витирала сльози й де подорожувала. Неодноразово, заходячи на сторінку, я натрапляла на повідомлення від чоловіків гарячої крові, на кшталт: 

Як нині модно залицятися? Розчарування. Осуд. Досвід

І не приведи боже, після подібного відповісти йому: «Привіт»! Ще сумнішим є те, що коли зацікавлений закидає компліментами (а наші парубки скупляться на це) і дівчина, розквітнувши з радощів, залишає свій номер телефону, то починається кохання (днів так на 2-3), коли хлопець отримує бажане. Але ж і дівчат, що не проти провести ніч за браслет Pandora, на жаль, не бракує. 

Ігнор. Також може вилізти боком. Якщо ти жодним чином не реагуєш на такий вид повідомлень, тебе легко можуть послати подалі. Адже, як так?! Я ж тобі пишу ‘’красавица как дела’’, а ти ігнориш?

Надокучливість. Якщо ж тобі увірвався терпець і ти пояснила, що не хочеш продовжувати розмову, чи в тебе є кохана людина, тобі, все одно, надсилатимуть повідомлення такого типу: 

Як нині модно залицятися? Розчарування. Осуд. Досвід

Виручить – чорний список. Або ж, для розаги, можеш познущатися з невдахи. 

Знецінення стосунків, живого спілкування й неповага до свого тіла призводять до таких ситуацій, коли дівчата (здебільшого все-таки пишуть хлопці дівчатам, а не навпаки) не тільки переписуються, а ще й їдуть за покликом ‘’коханого’’ за кордон, бо він чекає! А потім, у кращому випадку, ще й повертаються додому, розчарувавшись у своєму лицареві.

Коли секс — просто рухи на кілька хвилин, а тіло — просто шмат м’яса… Це і є основа таких повідомлень.  Чи гадаєш, йому цікаво дізнатися, яка ти класна й пізнати твій «глубокий внутренний мир'»?

Так, усе це здається смішним, але буквально 15 хвилин тому, якийсь товстий і неприємний тип у засмальцьованому светрі, купив красивій українці Pandora. А все почалось із фокуса “kakdela” у ВК чи FB.

Як нині модно залицятися? Розчарування. Осуд. Досвід

Слово Кріс.

"Скачала я Badoo… Может на беду?"

Рекламу Badoo я увидела раз 15 на разных блоггерских Instagram аккаунтах. У своих знакомых в том числе, что сразу вызвало малейшее доверие. А Крис что? Крис всегда в теме. Крис уже приложение качает и добавляет навскидку 2-3 свои фотографии. О том, что это прекрасный, безопасный сервис для быстрого поиска "людей рядом" вам расскажут блоггеры. А мне есть резон поделиться правдой своими глазами. Заодно посмеяться и погрустить одновременно:)

 Як нині модно залицятися? Розчарування. Осуд. Досвід

Як нині модно залицятися? Розчарування. Осуд. Досвід

Як нині модно залицятися? Розчарування. Осуд. Досвід

Так на беду ли?) Смотреть скрин ниже.

 

Як нині модно залицятися? Розчарування. Осуд. Досвід

Неадекват, свободные отношения, друзья по сексу, секс по дружбе, неадекват, секс, больше секса, неадекват, о, привет, нормальный мальчик! Ну вот как-то так.

Як нині модно залицятися? Розчарування. Осуд. Досвід

Не буду лукавить и признаюсь, что удачное знакомство таки случилось. Он из другого города. Общаемся вне сайта по интересам — о фотографии. Так что… Пользователь удалён. Happy end.

P.S. Кто что искал — то и нашёл. Или не нашёл. It's your choice :)

А тут Міра погодиться із Зоряною. Коли ти заручена/заміжня. 

Якось ми із нареченим були на вечірці з приводу Дня народження нашої подруги. Ми чудово провели час: пораділи за подружку, пригощалися коктейлями й невимушено позували запрошеному фотографу, знайомилися із гостями. Коли вечір досяг апогею й почалися дикі танці, ми з Емілем присіли на диван з черговим келихом просекко й незчулися, як почали зауважувати те, що досі здавалося не таким помітним. Ми почувалися вільно й невимушено, бо не шукали пари, не намагалися комусь аж надто сподобатися, не випивали надміру й не танцювали яскравіше решти. Натомість насолоджувалися святом і спілкуванням один з одним, не оминаючи увагою цікавих нам  осіб.

На тій вечірці сформувалися три нові пари. На ніч? Чи на стосунки? Сказати не берусь. Але от дівчина, що у танці вигиналася найвідвертіше, таки поїхала додому сама.

Особисто для себе я закарбувала наступне. Людина у міцних і гармонійних стосунках транслює якусь особливу енергію, яка відштовхує пихатих залицяльників-незнайомців. 

Як нині модно залицятися? Розчарування. Осуд. Досвід

До речі! Подібну силу має і обручка. Просто посвітіть кілька разів каблучкою на фото у соцмережах – навряд знайдуться охочі вам написати.

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!