«Бетт і Джоан»: чого сваритесь, дівчата?

Share on Facebook

Автор: Олексій Єкименко

ВІДКРИТТЯ СВІЖИХ ОБЛИЧ. ПОШУК ВИГІДНИХ КІНОФОРМ. НАРОДЖЕННЯ НОВОГО СВІТУ. ЦЕ ВСЕ ЛАНКИ ОДНОГО ЛАНЦЮГА – СТВОРЕННЯ СУЧАСНОГО ГОЛІВУДУ. СТЕЖИТИ ЗА ЦИМ ХИТКИМ, АЛЕ ДУЖЕ НАСИЧЕНИМ СВІТОМ, ВІДТЕПЕР МОЖНА ЗАВДЯКИ ПЕРШОМУ СЕЗОНУ СЕРІАЛУ «ВОРОЖНЕЧА». СТАРТ ВІДБУВСЯ НА КАНАЛІ FX НА ПОЧАТКУ БЕРЕЗНЯ. САМЕ ЧАС ІЗ ЗАХОПЛЕННЯМ ПОДИВИТИСЬ П’ЯТЬ ЕПІЗОДІВ!

Джоан Кроуфорд

Jessica Lange

Ікона екрану 1930-х, суперниця Марлен Дітріх, Грети Гарбо та інших зірок “золотого віку Голівуду”. Всиновлювала дітей, як нині Анджеліна Джолі, проте щастя її життя виявлялось оманливим. Численні романи, чотири шлюби, захоплення алкоголем та дивакуваті фобії – дорогі меблі вкривала пластиковими чохлами, чистила речі до блиску. Усе стало ґрунтом для газетних пліток. Але найвідомішою історією, окрім скандальних зізнань її прийомної дочки, стала давня неприязнь до майбутньої партнерки по фільму…

…Бетт Девіс

Susan Sarandon

Десять номінацій на «Оскар» і подвійна перемога. Друге місце (після Кетрін Хепберн) серед видатних актрис Голівуду, тоді як Джоан там аж на 10-му! Відверті інтерв’ю та мемуари, спроби підкорити Бродвей. Урятована кар’єра завдяки головній ролі в «Усе про Єву». Перша жінка, що отримала почесну нагороду Американського інституту кіно. Словом, Меріл Стріп ХХ століття.

Ворожнеча

Що примушує легендарних актрис вести боротьбу?

Їх звела картина «Що сталося із Бебі Джейн?». Про неї варто розказувати окремо. І краще за все це зроблять епізоди «Ворожнечі». Хоча потрібно переглянути фільм завчасно. Акторські амбіції, бажання як не виграти — то хоч номінуватися на «Оскар», і невимовне прагнення нагадати про себе світові. Що з того справді станеться?

All American stars

Ворожнеча

Вони втілили на екрані героїв минулого – своїх колег. Джессіка Ленг, Сьюзен Сарандон, Джуді Девіс, Стенлі Туччі, Кеті Бейтс, Кетрін Зета-Джонс. Зірковий склад вражає, чи не так? Для декого з них серіал відкриває друге дихання, дорогу у світ молодих, якої так шукали Бетт і Джоан.

Ворожнеча

Утім, це не лише серіал про зірок і заради зірок. Це драма, яка розкриває істини, що десятки років були сплетені в тугий вузол із домислами і бульварними плітками. Це саме та драма на афіші якої у тренді писати «засновано на реальних подіях». Боротьба двох старих шкап? Аж ніяк! Парадигма значно ширша. Тут і викриття сексизму в режисерській справі, і студійне рабство, і залежність від професійних ярликів, і еволюція значущості жіноцтва у кінематографі.

Ворожнеча

Продовження не буде: це антологія

Серіал-антологія, задуманий Раяном Мерфі, вже у другому сезоні розкаже перипетії ворожнечі титулованих особистостей – Леді Ді та принца Чарльза. Яким буде конфлікт на телеекрані, здогадатися непросто. Зрозуміло одне, пан Мерфі вкотре докладе зусиль, щоб пересихав язик у тих, хто називає його драму телевізійним милом.

Ворожнеча не од ненависті. Ворожнеча – вираження болю.

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!