FRIDAY MIX: РОМАНТИКИ В ЕФІР

Слово
Share on Facebook

УСІ УНІКАЛЬНІ. ОДНАК, ЯКЩО ТРОХИ ВІДІЙТИ ВІД СЛІВ ДО ДІЛА – ТО ВСІ СЛУХАЄМО THE CHAINSMOKERS I COLDPLAY, ФОТОГРАФУЄМОСЯ БІЛЯ МАГНОЛІЙ, І ВВАЖАЄМО ДЖУДА ЛОУ КРАСУНЧИКОМ.

Memories… Do Not Open

Сьогодні офіційна дата релізу дебютного альбома гурту The Chainsmokers, збірка з 12 композицій отримала назву «Memories… Do Not Open». Нью-йоркський хлопчачий дует торік випустив два надуспішні сингли — «Closer» і «Don`t Let Me Down», останній, до речі, приніс гурту й першу “Греммі”, тріумфувавши в номінації “Найкращий танцювальний запис”.

У пластинку «Memories… Do Not Open» зокрема, увійшла робота з Coldplay «Something Just Like This».

Легенда про магнолію

За японською легендою, магнолії з’явилися завдяки дівчині Кейко, яка робила й продавала білі паперові квіти. Кейко працювала і вдень, і вночі, а свої оріґамі віддавала майже за безцінь. Та якось їй пощастило познайомитися з мудрим попугаєм. Пташка навчила Кейко оживляти паперові квіти. Задля цього кожен виріб потрібно було окропити краплею власної крові. Користуючись цим знанням, дівчина надбала неабиякого достатку й не мала ні в чому потреби. Згодом Кейко вийшла заміж. Її обранець виявився надміру скупим і жадібним до грошей. Чоловік змушував Кейко працювати дедалі більше, доки дівчині не довелося оживити квітку останньою краплею своєї крові. Саме цю білу квітку, офарбовану яскравою пурпуровою фарбою, наче краплею крові, японці і назвали магнолією.

Слово

Науковці ж стверджують, що магнолія – одна з найдревніших рослин на землі, ще динозаври мали за приємність милуватися її квітами.

Їх четверо

Нейтралітет до Портман, зачарування Лоу, і “ух, какая неприятная женщина” щодо Робертс? Знаю стрічку, яка не сколихне (а ймовірно й посилить) хіба що тотальну любов до Джуда, хоча дехто називає його у цій картині слабаком. Решта акторів точно мають шанс здивувати. Бо любовний квартет, не щодня ж знімають. А четвертий – Клайв Оуєн. Усі разом – це драма “Близькість” за п’єсою Патріка Марбера.

Слово

То про яку близькість мова? Духовну? Фізичну? А, можливо, від самого початку все – брехня?

Lying is the most fun a girl can have without taking her clothes off.

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!