ІНТЕРВ’Ю ЗІ СПІВЗАСНОВНИЦЕЮ FIZMAT: “ДОГЛЯНУТА ФІГУРА – ЦЕ РАДШЕ ПРИЄМНИЙ БОНУС”

ІНТЕРВ’Ю ЗІ СПІВЗАСНОВНИЦЕЮ FIZMAT: “ДОГЛЯНУТА ФІГУРА – ЦЕ РАДШЕ ПРИЄМНИЙ БОНУС”
Share on Facebook

Інтерв’юер: Міра Бахтиєва

Фотограф: Оля Сосюра

КРАСА – НЕМОЖЛИВА БЕЗ ЗДОРОВ’Я. А ЗДОРОВ’Я РАЗОВИМИ ДІЄТАМИ Й ВИСНАЖУЮЧИМИ ЗАНЯТТЯМИ У ТРЕНАЖЕРНИХ ЗАЛАХ УПРОДОВЖ ЕКСТРИМАЛЬНО КОРОТКИХ ТЕРМІНІВ – НЕ НАДБАЄШ. ВІДМІННЕ САМОПОЧУТТЯ – ВИХОДИТЬ НА ПЕРШИЙ ПЛАН, — СТВЕРДЖУЄ НАТА ГЕРАСИМЕЧКО – ТРЕНЕР З ЙОГИ, СПІВЗАСНОВНИЦЯ І СПОРТИВНИЙ ДИРЕКТОР СПОРТХАБУ FIZMAT. ПУБЛІКУЄМО НАШУ РОЗМОВУ, ЩО НЕАБИЯК ДОРЕЧНА НАПЕРЕДОДНІ СПЕКОТНИХ МІСЯЦІВ.

ІНТЕРВ’Ю ЗІ СПІВЗАСНОВНИЦЕЮ FIZMAT: “ДОГЛЯНУТА ФІГУРА – ЦЕ РАДШЕ ПРИЄМНИЙ БОНУС”

Ната Герасимечко — співзасновниця і спортивний директор спортхабу, тренер із йоги. Міжнародний сертифікований тренер TRX, FACTS® (функціональний тренінг), сертифікований тренер із йоги з багаторічним досвідом викладання, організатор і ведуча семінарів як на території України, так і за її межами. Практикує гімнастику йогів понад 10 років. Тренерський досвід 8 років.

DSC_5891

Нато, розкажіть, будь ласка, про сезонність, що спостерігається у фітнесі щороку. Чи побільшало охочих відвідувати FIZMAT із настанням теплої веснянної погоди? І задля чого приходять у спорт-клуби саме зараз?

Природно, що у фітнесі є сезонність. Цілком очевидно, це весна й передноворічні місяці. Це два пікові періоди, коли основною мотивацією є пляжний сезон чи поїздка в теплу країну на зимові свята. Однак, дедалі більше людей займаються спортом увесь рік. Вони стараються не лише задля того, аби красивими і підтягнутими з’явитися на пляжі в купальнику (хоча, безумовно, це приємно й додає впевненості у собі), а й щоб завжди бути в хорошій формі. Відмінне самопочуття виходить на перший план, тоді як доглянута фігура – це радше приємний бонус. Гості FIZMAT тренуються впродовж усього року. Звісно, нині ми помічаємо деяку підвищену активність перед літом, однак, вона не є чимось вражаючим. Передусім, наші гості займаються спортом для самих себе.

Їхня основна мотивація – бути здоровими і красивими.

ІНТЕРВ’Ю ЗІ СПІВЗАСНОВНИЦЕЮ FIZMAT: “ДОГЛЯНУТА ФІГУРА – ЦЕ РАДШЕ ПРИЄМНИЙ БОНУС”

Фітнес – індустрія популярна, і закономірно, що їй не вдасться оминути стереотипів. Як от, чи дійсно найкраще займатися спортом зранку, ще до усіх запланованих справ? Чи це вже навіяно модою на активний розпорядок дня?

У FIZMATі заняття починаються о 7.30.  Після тренування й душу реально бути на робочому місці вже о 9-й. Однак, ми всі різні й різні наші організми. Для когось правильно, добре й корисно займатися зранку – і він чудово почувається упродовж дня. А хтось після ранкового тренування – “розбитий”, адже, елементарно, не виспався ще й змусив себе прийти на тренування. А краще було б довше поспати, а ввечері позайматися, при цьому почуватися увесь день бадьоро й з настроєм прийти на тренування, не жертвуючи якістю й продуктивністю дня.

Ефективно займатися спортом можна і зранку, і ввечері, і опівдні. Варто дослухатися до потреб організму й у жодному разі не примушувати себе.

Тренування  це не насилля над собою.

ІНТЕРВ’Ю ЗІ СПІВЗАСНОВНИЦЕЮ FIZMAT: “ДОГЛЯНУТА ФІГУРА – ЦЕ РАДШЕ ПРИЄМНИЙ БОНУС”

Важливість продуманого і чіткого плану занять спортом. Стратегія. А надто, коли є чітка мета схуднути до літа на заздрість усім подругам. І коли варто очікувати перших результатів тренувань?

Задля хорошого результату необхідно систематично ходити на тренування (2-3 рази на тиждень) й дотримуватися певного плану харчування, а не покладати сподівання на разові дієти, абощо. А наскільки швидко ви досягнете помітних змін у фігурі, залежить й від того які заняття ви оберете. Адже, наприклад, йога — це не про схуднення, і конкретних змін у формах ви можете не відчути й через місяць занять. Натомість, TRX чи функціональні класи – цілеспрямовано працюють із фігурою. Тому, якщо є ціль досягти красивої спортивної підтягнутості, не вдаючись до послуг тренажерного залу, а використовуючи лише власну вагу, то краще, ходити на TRX або на функціональні заняття, відтак приблизно за місяць (чи навіть і раніше) позитивні зміни будуть відчутні.

ІНТЕРВ’Ю ЗІ СПІВЗАСНОВНИЦЕЮ FIZMAT: “ДОГЛЯНУТА ФІГУРА – ЦЕ РАДШЕ ПРИЄМНИЙ БОНУС”

А якщо є конкретна ціль і обмежена кількість часу на її досягнення?

У нас є спеціальні програми – челенджі. Один із них підготовлений якраз для того, щоб ефективно скидати вагу за 6 тижнів (за потребою, від 1-го до 8 кг).  Челендж — це вже готова програма, де щотижня потрібно відвідувати три тренування з TRX і одне заняття йогою. Також програма включає роботу з дієтологом або нутриціологом, вони розробляють схему харчування для кожної учасниці челенджу й слідкують за правильністю виконання рекомендацій упродовж усього випробування. До того ж, якщо, наприклад, дівчина дотримується посту чи є вегетаріанкою, то її меню, звісно, розроблятимуть саме під її потреби.

Для харчування неабияк важливий суворий контроль й ведення щоденника прийомів їжі. Бо неправильне харчування іноді нівелює старанні тренування. Причому неправильно – не означає багато. Дівчата часто навмисно недоїдають, думаючи, що швидше схуднуть. Навпаки – коли мало їсиш – уповільнюється метаболізм і організм просто боїться скидати вагу.

Для того, щоб бути у формі не потрібно голодувати!

DSC_5846

Нато, розкажіть про концепцію FIZMAT. Чим ваш спортхаб унікальний?

Найперше, ми відрізняємося від інших залів тим, що не використовуємо важку вагу, а працюємо з власною вагою. Наш концепт надпростий – в одному місці ми поєднали ефективні напрями: TRX, функціональні тренування, йогу і бразильське jiu-jitsu. Усі ці напрями цікаві, нині у тренді, мають попит і просто подобаються людям. Наш гість в одному місці може отримати комплексний підхід до здоров’я. Завдяки різноманітним напрямкам ми пропонуємо досить широкий спектр послуг: від реабілітації до складних функціональних тренувань. У цьому і є унікальність нашого хабу.

ІНТЕРВ’Ю ЗІ СПІВЗАСНОВНИЦЕЮ FIZMAT: “ДОГЛЯНУТА ФІГУРА – ЦЕ РАДШЕ ПРИЄМНИЙ БОНУС”

Гості й тренери FIZMAT, хто це передусім?

Гості FIZMAT- це люди, які хочуть займатися якісним фітнесом у центрі міста, у хорошій атмосфері, у приємному місці, з чудовим сервісом, і з командою професійних тренерів. Здебільшого, це дівчата від 28 до 45 років. Чоловіки також приблизно у такому ж віковому діапазоні. Є гості віком 50+, вони теж активно займаються. А наші тренери — усі професіонали з неабияким досвідом. Вони постійно проходять нові навчання, не стоять на місці. Регулярно відбуваються й внутрішні навчання персоналу. Ріст і розвиток тренерського складу – підтримуємо на високому рівні. До того ж, ми завжди тримаємо руку на пульсі, слідкуємо за тим, що нового у фітнес-індустрії у світі, зокрема, що нового в Україні. Постійно оновлюємо наші програми, обладнання, вводимо нові вправи, класи, віднедавна у нас можна займатися ще й акробатикою.

ІНТЕРВ’Ю ЗІ СПІВЗАСНОВНИЦЕЮ FIZMAT: “ДОГЛЯНУТА ФІГУРА – ЦЕ РАДШЕ ПРИЄМНИЙ БОНУС”

І наостанок, що очікується у житті спортхабу FIZMAT найближчим часом?

Нині ми на стадії підписання договору з компанією Adidas. У Adidas буде біговий клуб. Наші клієнти зможуть доєднатися до занять бігом, а учасники бігового клубу матимуть нагоду займатися у FIZMAT, у спеціально відведені дні. Також плануємо новий біговий напрям, який FIZMAT запустить разом із Adidas, можливо це буде черговий челендж до якого ми додамо бігові класи.

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!