Starring Rooney Mara. Щоденник Роуз

ЩОДЕННИК РОУЗ / THE SECRET SCRIPTURE
Share on Facebook

Автор: Міра Бахтиєва

СТРІЧКА “ЩОДЕННИК РОУЗ” ЗНЯТА ЗА МОТИВАМИ РОМАНУ СЕБАСТЬЯНА БАРРІ (THE SECRET SCRIPTURE). ЮНУ РОЗАННУ ВТІЛИЛА НА ЕКРАНІ РУНІ МАРА, А ВАНЕССА РЕДГРЕЙВ ПЕРЕКОНЛИВО ЗІГРАЛА ГОЛОВНУ ГЕРОЇНЮ, ЩО ДЕСЯТКИ РОКІВ ПРОЖИЛА У СТІНАХ ПСИХІАТРИЧНОЇ КЛІНІКИ. СЮЖЕТ РОЗГОРТАЄТЬСЯ ДОВКОЛА ТАЄМНОГО ПИСАННЯ, ЩОДЕННИКА, ЯКИЙ РОЗІ ВЕЛА НА СТОРІНКАХ БІБЛІЇ, ПИШУЧИ НА ПОЛЯХ І ПОВЕРХ НАДРУКОВАНОГО ТЕКСТУ.

ЩОДЕННИК РОУЗ / THE SECRET SCRIPTURE

Розанну довгі роки звинувачували у тому, що вона вбила свою новонароджену дитину, однак жінка дожила до глибокої старості, чекаючи Майка МакНалті молодшого, сина вона назвала на честь його батька-льотчика.

ЩОДЕННИК РОУЗ / THE SECRET SCRIPTURE

Втіленням зла у картині виступає отець Гаунт. Роль дісталася Тео Джеймсу. Однак, глядачу непросто буде ненавидіти його героя. Деякі рецензенти навіть порівнюють Джеймса в цьому фільмі радше з моделлю чоловічої білизни, аніж з покидьком у образі священника.

ЩОДЕННИК РОУЗ / THE SECRET SCRIPTURE

Доктор Грін, якого зіграв Ерік Бана, аж ніяк не схожий на психіатра, якби не його медсестра-помічниця – визнати Доктора Гріна за одного з ключових персонажів було б ще складніше. Направду, і їхній тандем провалився.

ЩОДЕННИК РОУЗ / THE SECRET SCRIPTURE

Очевидно, із образами у режисера Джима Шерідана не надто склалося. У цій трагедії чомусь нікого не шкода. Здавалося б Розанна, як ніхто заслуговує на співчуття й неважко осягнути, яка обурлива історія з нею трапилася. Однак, почуття так і не вмикаються, а подумки ти вже здогадуєшся розв’язку картини задовго до самої кульмінації.

ЩОДЕННИК РОУЗ / THE SECRET SCRIPTURE

Картина ірландська. Протиріччя католиків і протестантів для нас занадто тонке питання. Брак емоційності й характерності? Тут знову згадаємо, що виробництво не голлівудське (а воно якраз нам уже як рідне). Тож, можливо із фільмом Шерідана все гаразд?

Відзначити хочеться роботу оператора й художників по костюмах. Фільм – красивий.

ЩОДЕННИК РОУЗ / THE SECRET SCRIPTURE

“Щоденник Роуз” —  сподобається прихильникам Руні Мара, вона тут неабияк (природно) красива. А чи вдалося їй разом із Джеком Рейнором втілити щире кохання — судіть самі.

Захотілося прочитати книжку Себастьяна Баррі. Вибач, Джиме Шерідан! 

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» фільм «Щоденник Роуз» (The Secret Scripture) стартуватиме з 13 квітня.

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!