The Pink Guide представляє “Best Odessa”

Share on Facebook

Фото: Оля Сосюра

ВЕЧІР СЕРЕДИ. ПОГОДА НІБИ НАШІПТУВАЛА: «СИДИ ВДОМА!». АЛЕ В ПОВІДОМЛЕННЯХ ВИСІЛО ЗАПРОШЕННЯ НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ THE PINK GUIDE, У GALLERY 14, ЩО НА МИХАЙЛІВСЬКОМУ ПРОВУЛКУ. І ОТ, ЗІБРАВШИСЬ З ДУМКАМИ, ТИ ВИХОДИШ ІЗ ДОМУ, ВХОПИВШИ ПАРАСОЛЬКУ. ЗІЗНАЮСЯ, ЩО ПРАВИЛЬНУ АДРЕСУ ПРЕЗЕНТАЦІЇ ВДАЛОСЬ ЗНАЙТИ ЛИШЕ ЗАВДЯКИ РОЖЕВОМУ ПАКЕТУ, ЩО ВИСІВ БІЛЯ СТАРОВИННИХ ДЕРЕВ'ЯНИХ ДВЕРЕЙ. А ВЖЕ ПОТІМ, ВДИВЛЯЮЧИСЬ У СТІНУ, ЛЕДЬ-ЛЕДЬ РОЗГЛЕДІЛА НОМЕР 14! ЗНАЙШЛА, ЗАЙШЛА. СМІХ, ГАМІР І ЗАПАХ СВІЧОК. АТМОСФЕРА НЕВИМУШЕНОСТІ І ЗНАЙОМСТВ. РОЖЕВО-ЖОВТЕ СВІТЛО І БАГАТО ФРАНЦУЗІВ. БАГАТО ВИНА. БАГАТО УСМІШОК ТА РОЗМОВ. ГАМІР. ЛИШЕ НА КІЛЬКА ХВИЛИН ПРИПИНЯЮТЬСЯ РОЗМОВИ, КОЛИ АВТОР ПРОЕКТУ — МОД ЖОЗЕФ, БЕРЕ СЛОВО… ЦЬОГО ВЕЧОРА ПРЕЗЕНТУВАЛИ 35 КРАЩИХ МІСЦЬ ОДЕСИ. ТОЖ, ТАКИЙ GUIDE БУДЕ ПРАКТИЧНИЙ ДЛЯ БАГАТЬОХ, А НАДТО ДЛЯ ТИХ, ХТО ОТ-ОТ ПОЇДЕ ДО ПОРТОВОГО МІСТА.

The Pink Guide представляє “Best Odessa”

Француженка Мод Жозеф підготувала і видала гід “Best Odessa, 35 unmissable & glamorous places to discover”, що стане у пригоді і одеситу, і туристу з-за кордону. У посібнику підбірка найкращих ресторанів, готелів і пляжів міста. Мова видання – англійська.

DSC_7049

Мод Жозеф живе у Києві, захоплюється гастрономією. Ресторани і кафе  ¾  чудові місця для знайомства з містом,  — вважає Мод. До гіду автор включила заклади зі смачною та якісною кухнею, зауважила Мод і на інтер’єрі та декорі.

The Pink Guide представляє “Best Odessa”

У посібнику “Best Odessa”, зокрема:

  1. найкращі ресторани, кафе, готелі на пляжі Одеси;
  2. карти, що підкажуть місцезнаходження потрібної локації;
  3. піктограми (графічні символи): тераса, вид на море, басейн, цінова категорія, тощо;
  4. фотографії;
  5. рекомендації автора.

The Pink Guide представляє “Best Odessa”

“Best Odessa” можна придбати в Києві в мережі книгарень “Буклінг”, The Bookstore та на сайті www.thepinkguide.netn . Невдовзі посібник з’явиться і у книжкових крамницях Одеси.

DSC_6883 DSC_6894 DSC_6906 DSC_6913 DSC_6935 DSC_6939 DSC_6945 DSC_7014 DSC_7017 DSC_7025
DSC_6942 DSC_7033

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!