FRIDAY MIX: ХАЙ ЖИВЕ СТИЛЬ, РИТМ І КОРОЛЕВА!

Слово
Share on Facebook

Автор: Міра Бахтиєва

OUT OF TIME. ПРО КОРОЛЕВУ ПОЛОВИНИ СВІТУ. МІНІМАЛІЗМ ВІД ТВОЇХ ПОДРУЖОК ДИТИНСТВА. І НОВИНУ З LA ВІД НАШОЇ САМСОНОВОЇ.

Repeat it again, please

Українка Саша Самсонова зналя кліп на пісню Honor DJ Cassidy. Трек записаний спільно з австралійською співачкою Grace та з американським хіп-хоп виконавцем Lil Yachty.

25-річна фотограф і режисер Саша Самсонова живе і працює у Лос-Анджелесі . У доробку Саші: фотопроекти та рекламні кампанії відзняті спільно з сестрами Дженер, зокрема колекція літнього одягу Kendall + Kylie, та низка відеоробіт для музичних виконавців.

The Row PreFall 2017

Монохром від сестер Олсен. Прості силуети, зрозумілі моделі одягу. Брюки, сорочки, жакети й сукні. І вона – водолазка, простіше й не придумаєш. Цілком useful! Аскетична – так увінчали міжсезонну колецію Мері-Кейт і Ешлі. Адже це справді звучить як прославлення, ода моді поза часом.

Слово

Британка Ерін О`Коннор у неймовірній гармонії з новою філософією бренда The Row.

Слово

Елізабет Александра Мері Віндзор

91 рік виповнюється наймогутнішому монарху світу – Єлизаветі ІІ,  королеві Сполученого Королівства Великої Британії й Північної Ірландії та 15-ти країн Співдружності націй.

Єлизавета ІІ знана не лише численними титулами й рекордною тривалістю свого правління (65 років), а й неабияким почуттям гумору й зокрема дружбою з Джеймсом Бондом (в особі Денієла Крейга). Королева була ініціатором зйомок ролика з нагоди Олімпіади в Лондоні 2012 року, за сюжетом якого Єлизавета II і Джеймс Бонд відправляються на Олімпійський стадіон на вертольоті.

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!