П’єр Рішар. Chateau Bel Eveque

П
Share on Facebook

Фото: Оля Сосюра

ПАМ’ЯТАЮ, ЯК МИ СМІЯЛИСЯ З ЙОГО ФІЛЬМІВ. «ІГРАШКА"? "УКОЛ ПАРАСОЛЬКОЮ»? ЧИ МОЖЕ, "ПАРИЖ, ПАРИЖ»? І, ОБОВ’ЯЗКОВО, ДИВИТИСЯ ВАРТО БУЛО В СІМЕЙНОМУ КОЛІ. П’ЄР РІШАР ЗБЛИЖУВАВ! І ОТ УЧОРА, ВІН ПЕРЕДІ МНОЮ… ТАКИЙ ПРИВІТНИЙ, УСМІХНЕНИЙ І З БОКАЛОМ ВИНА. ВІН БАГАТО СМІЯВСЯ, БАГАТО ГОВОРИВ, НІКОМУ НЕ ВІДМОВИВ У ФОТО ІЗ НИМ. П'ЄР РІШАР НАПОВНИВ АТМОСФЕРУ ЗАКЛАДУ СВОЄЮ ДУШЕЮ. УЧОРА В НОВОМУ РЕСТОРАНІ RAY ВІДБУЛАСЯ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ З П’ЄРОМ РІШАРОМ. ГОВОРИЛИ ПРО КІНО-ВИНО.

П'єр Рішар. Chateau Bel Eveque

Високий блондин повернувся Україну. Уперше П’єра Рішара вітали в Києві півтора року тому й теж з нагоди презентації його авторських вин Chateau Bel Eveque. Месьє П’єр у виноробній справі понад 30 років й особисто бере участь у зборі винограду.

Я заприсягнувся, якщо робитиму вино, то неодмінно найкраще. Щоб мені не казали: «Лібше б ти залишався тільки в кіно». Моє вино стає дедалі кращим!

П'єр Рішар. Chateau Bel Eveque

У 1986 році на півдні Франції, у мальовничому історичному регіоні Лангедок, поблизу Грюїссан і Нарбон, П’єр Рішар купив 20 га виноградників. Відтоді його справу супроводжує успіх: численні нагороди й чільні місця у рейтингу найкращих вин Франції.

П'єр Рішар. Chateau Bel Eveque

Екологічні вина зірки комедій «Іграшка», «Татусі», «Втікачі» й решти легендарних французьких стрічок, неабияк цінують на Батьківщині актора. Вино (як і сир) – це гордість і надбання Франції, невід’ємна частина французької культури.

П'єр Рішар. Chateau Bel Eveque

Виноробні Рішара щороку випускають щонайбільше 80 тисяч пляшок довершеного напою.

П'єр Рішар. Chateau Bel Eveque

Колекційні вина месьє П’єра мають насичений пурпуровий колір і розкішний складний аромат з нотками фруктів і спецій, їх рекомендують зберігати не менше, ніж 12 років, для повного розкриття винного букета.

П'єр Рішар. Chateau Bel Eveque

Утім, і у лінійці Le Demon, вина якої мають дещо нижчу вартість, відчувається художній талант їхнього автора.

П'єр Рішар. Chateau Bel Eveque

Вина Chateau Bel Eveque навіть наділяють чеснотами легендарного засновника й називають – дружелюбними та симпатичними.

 

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!