Smorrebrod. Смачно. Комфортно. Швидко.

Smorrebrod Киев
Share on Facebook

Інтерв'юер, фото: Оля Сосюра

ЯКЩО ЗВЕРНУТИ З ХРЕЩАТИКА НА ГОРОДЕЦЬКОГО, МОЖНА ПОТРАПИТИ У SMORREBROD. А ЩО Ж ТАМ? ПИТИ ПУНШ З КРАНА, ЗАЇДАТИ СМОРРЕБРОДАМИ Й НЕОДМІННО ПРИХОПИТИ ЖЕСТЯНУ БАНКУ "КРИВАВОЇ МЕРІ" НА ПОТІМ. ТОЖ, ЯКЩО ПЛАНІВ НА СЬОГОДНІ ЩЕ НЕМАЄ, ДАЄМО ПІДКАЗКУ…

 Smorrebrod Киев

Розкажіть, будь ласка, одну з історій, пов'язаних зі створенням закладу. Як виникла ідея? Зазвичай, спершу створюють концепцію, а потім шукають приміщення. А ось зі Smørrebrød сталося навпаки: знайшли приміщення й відтоді почали творити.

 Smorrebrod Киев

Розкрийте концепцію. Чому саме такий формат? Власниця Smørrebrød – прихильниця здорового способу життя і правильного харчування. Надважливо було створити відповідну цьому концепцію. Тому й звернули увагу на скандинавську кухню, адже вона досить поживна. Як то кажуть – з городу на стіл.

Smorrebrod Киев

У чому особливість закладу? Найперше, у тому, що сам сморреброд є основою концепції та меню. Нині ми готуємо 15 видів. До речі, це швидкий процес, гостю не потрібно довго чекати, щоб перекусити або взяти сморреброд із собою. Тому і бар увесь бутильований, на приготування напоїв витрачаємо мінімум часу.

 Smorrebrod Киев

До того ж, сніданки у нас готують упродовж усього дня. Завітайте о восьмій вечора та поснідайте.

А щодо деталей інтер'єру, то треба пильно придивлятися, бо їх чимало! На порозі закладу – дверна ручка – це переплавлені ложки. Усі плафони – ручна робота, а ідентичних їм – годі шукати. Кожен келих, стакан чи стопка – оплавленні вручну. Рукомийник – це 300-т кілограмовий камінь. А всі стільниці – відрізняються одна від одної. Наливки, що стоять на полицях – щонеділі проходять фільтрацію і потім потрапляють у стопку гостя, а на їхні місця приїжджають нові. Для того, щоб поміняти бутилі потрібно три міцних чоловіки, висока драбина й тиша.

 Smorrebrod Киев

Чим дивуватимете гостей? «Кривава Мері» в консервній банці – чи ви десь таке вже бачили? Усі коктейлі в пляшках, бочках або розливаються із крана. Соус шисо (шисо – різновид м’яти, – прим. ред.) – нам доводиться привозити, в Україні його не знайдеш. А ще дещо ми поки залишимо в секреті.

 Smorrebrod Киев

У закладу є талісман? На нашому логотипі є лось, чи стане він талісманом – ще подивимося. 

Ви адаптуєте страви до смаків українського гостя? У цілому – так, адже жодна страва не може смакувати саме так, як у країні її походження. Насамперед, річ у воді й продуктах. Хоча й існують традиційні сморреброди – із оселедцем, креветками та лососем. У нас в меню можна зустріти й відлуння українського – кров'янка та сало.

Smorrebrod Киев

Коктейльна карта, яка вона? Невелика. Бутильована. Усі коктейлі виготовляють в одному місці, до нас вони потрапляють уже бутильовані – це неодмінно постійний смак і швидкість подачі.

 Smorrebrod Киев

Що б ви порекомендували замовити гостю, який завітав уперше? Сморреброд. Хотілося б кілька, однак, двома навіть дужий чоловік насититься. А ще, обов'язково, скуштувати наші наливки. Домашні, натуральні та смачні. Вони підкреслять смак страви.

Три слова, що описують заклад. 

Смачно. Комфортно. Швидко.

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!