Нас надихає легкість. 5 днів переосмислення

Нас надихає легкість. 5 днів переосмислення. YARO
Share on Facebook

Текст, фото: Оля Сосюра

КОРЕГУЮЧИ ПРИНЦИПИ СВОГО ХАРЧУВАННЯ, МИ ЗМІНЮЄМО СТАВЛЕННЯ НЕ ЛИШЕ ДО ЇЖІ, А Й ДО СПОСОБУ ЖИТТЯ ЗАГАЛОМ. ЧИМ БІЛЬШЕ ОВОЧІВ ТА ФРУКТІВ У РАЦІОНІ, ТИМ БІЛЬШЕ ЛЕГКОСТІ ТА БАРВ МИ ЗАУВАЖУЄМО НАВІТЬ У ЗВИЧНИЙ РОБОЧИЙ ДЕНЬ. ХАРЧУВАННЯ ВПЛИВАЄ НЕ ТІЛЬКИ НА САМОПОЧУТТЯ І РОБОТУ ШЛУНКА, А Й НА РОБОТУ МОЗКУ.  ПІСЛЯ СВОЄРІДНОГО ОЧИЩЕННЯ ЇЖЕЮ, З'ЯВЛЯЄТЬСЯ УСВІДОМЛЕНА ПОТРЕБА ОЧИЩЕННЯ ТОГО, ЩО ДОВКОЛА НАС. ХОЧЕТЬСЯ ЯКОСТІ І ПРОСТОТИ В УСЬОМУ. ОСЬ ТАКІ ЗВИЧНІ ІСТИНИ, ЩО СЛІДУЮТЬ ЗА ЗМІНОЮ РАЦІОНУ. А ДАЛІ ДЕТАЛЬНО ПРО МІЙ ДОСВІД ПРОХОДЖЕННЯ 5-ДЕННОГО КУРСУ РАЗОМ ІЗ YARO.

Цілі: перевірка сили волі, схуднення, відмова від м’яса.

 Нас надихає легкість. 5 днів переосмислення. YARO

Чому я обрала програму YARO?

  1. YARO купують продукти лише в перевірених господарствах. Зокрема, горіхи і крупи – у надійних продавців.
  2. Продукцію виготовляють у кілька змін, аби з 7.30 до 12.00 вона була доставлена в готовому вигляді. Усі приготування відбуваються вранці безпосередньо перед доставкою.
  3. Страви проходять мінімальну термічну обробку, тому подаються майже з-під ножа. Лише деякі інгредієнти готують заздалегідь, але це не стосується зелені та овочів.

Тож, приступимо до аналізу курсу.  

1-Й ДЕНЬ:

Смузі-суперфуд
Вівсяні оладки
Fish salad
Пастернаковий суп
Fresh roll
Чіа пудинг чорниця
Raw печиво

Фаворити: fresh roll, fish salad
Кількість калорій: 1 678 ккал + raw печиво

Нас надихає легкість. 5 днів переосмислення. YARO

Перший день – день очікування та переосмислення. Кур’єр доставив замовлення і листівку, де прописана послідовність прийомів їжі та пронумерована кожна страва.  

Смузі – 7.00 — 7.30
Сніданок – 8.00 — 9.00
Другий сніданок – 10.00 — 11.00
Обід – 13.00 — 14.00
Десерт – 16.00 — 17.00
Вечеря – 19.00 — 20.00

Мій режим харчування змістився на годину, а у деякі дні й на півтори. Річ у тім, що продуктивніше я працюю увечері (принаймні саме так мені здається…). Доставка в мене була з 9-ї. Під час телефонної розмови, перед початком курсу, можна вказати зручні години.

Із першого дня нового раціону важливо пити 1,5 — 2 літри негазованої води, вести активний спосіб життя. Не рекомендовано їсти будь-які інші продукти. Програма надає необхідну кількість калорій, вітамінів та мікроелементів. А ще варто замінити каву на зелений чи трав’яний чай, пити без цукру. Кому складно відмовитися від солодкого, YARO пропонує цукерки із кероба, горіхів і сухофруктів.    

Нас надихає легкість. 5 днів переосмислення. YARO

Перший день пройшов досить вдало. Однак, не до смаку були  пастернаковий суп та raw печиво (із зеленої гречки). Так склалося, що я не люблю пастернак у будь-якому вигляді, гадаю, це досить суб’єктивне вподобання.

Надвечір відчувалась важкість. Натомість, голод – ні. Зізнаюся також, що я грішила з кількістю випитої води. Організм людини щодня потребує близько 2-х літрів, у будь-якому разі. Як із цим справитися? Я розбила весь день на часові етапи та розділила на них кількість води. Так, це було непросто, але після закінчення курсу, я побачила хороші результати від такого експерименту. Надалі хочу зберегти таку звичку,  пляшка негазованої води – відтепер завжди в моїй сумочці.  

2-Й ДЕНЬ:

Чорничка
Мигдалеве молоко
Гранола кероб + банан
Чорна кіноа + перловка
Tofu spring roll
Томатний суп
Чіа пудинг груша
Raw печиво

Фаворити: томатний суп, tofu spring roll
Кількість калорій: 1 252 ккал + raw печиво

Нас надихає легкість. 5 днів переосмислення. YARO

Щодо другого дня, то його можна назвати перехідним етапом. Суттєвих змін в організмі не відбулося, але з'явилося відчуття легкості та вищої продуктивності. Рослинна їжа легко засвоюється організмом, тому вже другого дня я відчула, що мій обмін речовин пришвидшився. І знову таки, відчуття голоду не було, але зранку рука тягнулась до чашечки кави з цукром та молоком, але сила волі мене врятувала. А от з raw печивом знову не склалось.  

Нас надихає легкість. 5 днів переосмислення. YARO

3-Й ДЕНЬ:

Нічна каша
Полуничний йогурт
Суп розсольник
Кіноа салат
Fresh roll pesto
Чіа пудинг полуниця
Raw печиво 

Фаворити: полуничний йогурт, кіноа салат, чіа пудинг полуниця
Кількість калорій: 1 370 ккал + raw печиво

Хочу відмітити дуже смачні соуси, які пропонують до другого сніданку/обіду (власне, це стосується всіх соусів програми).  

Нас надихає легкість. 5 днів переосмислення. YARO

Переломний момент. Організм потрохи звикає до raw продуктів, але категорично відмовляється від того ж супу та raw печива. Якщо ти гедоніст (а я, власне, гедоніст!), то змусити їсти себе те, що не подобається – вкрай непросто. Мені було важко звикнути до такого смаку й консистенції. Але все ж, під час курсу, я утвердилася в розумінні, що не завжди корисні продукти несмачні (це навіть прослідковується за фаворитами мого третього дня, а їх аж 3!).

Нас надихає легкість. 5 днів переосмислення. YARO

Надвечір знову з’явилась важкість. Утім, це легко пояснити. Організм, що звик до м’яса, здоби, солі, цукру – сприймає raw продукти неправильними. Він ніби блокує їх, і відповідна реакція – важкість. Якщо дотримуватися правильного раціону харчування, не зловживати важкою їжею/алкоголем/солодощами, то через деякий час, важкість зникне.

Нас надихає легкість. 5 днів переосмислення. YARO

4-й ДЕНЬ:

​Смузі перчинка
Гречані оладки
Пастернаковий суп
Авокадо spring roll
Raw mexican spaghetti
​Чіа пудинг банан
Raw печиво

Фаворити: raw mexican spaghetti, авокадо spring roll
Кількість калорій: 1 722 ккал + raw печиво 

Нас надихає легкість. 5 днів переос

День легкості та розкриття нових смаків. Уже четвертого дня, важкість зникає, натомість я відчула неабияку енергію в організмі. Здавалося б, пройшло лише 4 дні, а я маю такі результати. До смаку не припав десерт. А от raw печиво з'їла надто швидко, захотілось ще! Саме четвертого дня я зрозуміла, що з таким режимом приходить переосмислення власного життя. Це стосується не лише продуктів харчування, а й ставлення до життя в цілому. Організм отримує чистоту, енергію та здоров’я. І мені дуже подобається такий результат. До речі, хочу відмітити, що моя програма – це не програма схуднення й не жорстка дієта. Це різноманітний та збалансований раціон харчування на основі продуктів  рослинного походження.    

Нас надихає легкість. 5 днів переос

5-Й ДЕНЬ:

Мигдалеве молоко
Смузі «Шалена бджілка»
Гранола льон + кориця
Котлети з кіноа
Суп горошок + шпинат
Fresh roll зі спірулиною
Чіа пудинг choco
Raw печиво

Фаворити: суп горошок + шпинат
Кількість калорій: 1 692 ккал +  raw печиво

DSC_2393

Розчарування та результативність. Чому розчарування? По-перше, сьогодні мій останній день курсу, по-друге, зранку мене вже не розбудить кур’єр та не побажає гарного дня… До такого режиму надто швидко звикаєш. Адже дана програма спрямована і на те, щоб зберегти час, найцінніше, що у нас є. Це я до чого: випадає необхідність готувати, з’являється більше часу для себе. Щодо результативності, то у програмі вбачаю здебільшого позитивні моменти, як під час проходження курсу так і після. Єдиний мінус, неприйняття організмом деяких продуктів. У моєму випадку, це супи та raw печиво. До їхнього смаку довелося звикати. Так, це корисно, якісно, але, однозначно, це не мої фаворити.  

Нас надихає легкість. 5 днів переосмислення. YARO

Висновки після проходження курсу харчування разом із YARO:

  1. Купувати лише якісні продукти харчування.
  2. Переглянути свій раціон та режим харчування, не вечеряти пізніше 20-21.00 (залежно від того, о котрій ти лягаєш спати).
  3. Зменшити вживання цукру та солі, не зловживати спеціями.
  4. Зменшити вживання м’яса/риби для відчуття легкості організму, або й навіть відмовитись від продуктів тваринного походження. Тут можна спробувати робити і ''дні розвантаження''. Тобто посеред тижня обирати кілька днів та не вживати м'ясо та рибу.
  5. Пити необхідну кількість негазованої води в день (1,5-2 л).
  6. Займатись фізичними вправами.
  7. Затямити, що смачно=корисно – не міф.  

Нас надихає легкість. 5 днів переосмислення. YARO

Звичайно, після 5-ти днів непросто цілком перейти виключно на таке харчування. Усе треба робити поступово. До того ж, я, наприклад, дуже люблю м’ясо і ніяк не можу від нього зовсім відмовитись. Але це дуже гарний стимул мінімізувати вживання солі й цукру. Це може надихнути на приготування таких страв вдома та на переоцінку режиму/раціону харчування. Для мене цей челендж полягав не лише у відмоі від чогось. Після нього я досягла двох із трьох бажаних результатів. Адже я дійсно випробувала свою силу волі та схудла на 1 кг, а от щодо м'яса, то постараюсь все-таки запровадити ''дні розвантаження''. Нехай це буде моя маленька перемога, але з таким переосмисленням можна і треба рухатись далі. 

НЕХАЙ ВАС НАДИХАЄ ЛЕГКІСТЬ.

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!