Джанлука Ваккі: «Любити себе – обов’язок, а не недолік»

Джанлука Ваккі: «Любити себе – обов’язок, а не недолік»
Share on Facebook

Фото: Оля Сосюра

НАПЕРЕДОДНІ ГОТЕЛЬ HILTON ЗУСТРІЧАВ ТАНЦЮЮЧОГО МІЛЬЙОНЕРА. ПРИГАДУЄТЕ ІТАЛІЙЦЯ, ЩО ВИКОНУВАВ ТАНОК З ДІВЧИНОЮ НА ЯХТІ? ТАК, ЦЕ МІСТЕР ENJOY GIANLUCA VACCHI. ЗА ЗАПРОШЕННЯМ НАТАЛІЇ КЕЛЕМБЕТ ВІН ЗІГРАВ, ЯК ДІ-ДЖЕЙ, НА ВІДКРИТТІ ТЕРАСИ "WHITE TERRACE BY KELEMBET". ЦЬОМУ ПЕРЕДУВАЛА ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ, НА ЯКІЙ GIANLUCA VACCHI ПОДІЛИВСЯ ФАКТАМИ СВОГО ЖИТТЯ. INSTAGRAM STORIES НЕ ПРИПИНЯЛИСЯ, СПАЛАХИ ФОТОАПАРАТІВ ПЕРЕТВОРИЛИСЯ НА СВОЄРІДНУ МЕЛОДІЮ, А КОЖЕН ІЗ ПРИСУТНІХ ХОТІВ ЗРОБИТИ З ІТАЛІЙСЬКИМ ГОСТЕМ СЕЛФІ, ТА ВДАЛОСЯ ЛИШЕ КІЛЬКОМ ЩАСЛИВЦЯМ! ТОЖ, ЩО РОЗПОВІВ ПРО СЕБЕ GIANLUCA VACCHI?

Джанлука Ваккі: «Любити себе – обов’язок, а не недолік»

Про роботу ді-джеєм

Мені подобається подорожувати й виступати за запрошенням на площадках різних країн. Я із задоволенням працюю ді-джеєм. До речі, граю на фортепіано. У мене неабияке відчуття ритму! Гадаю, танці, завдяки яким більшість із вас дізналася про мене в Instagram, непогане тому підтвердження.

Про медіа-бізнес

Нині медіа-бізнес цілком трансформувався. Змінилися платформи на яких реалізуються розважальні перфоманси. Донедавна цю роль виконувало телебачення, зараз – інтернет. Я себе позиціоную як global entertainer.

Щодня близько 11,5 млн підписників отримують задоволення й розвагу, відвідуючи мій профіль.

Джанлука Ваккі: «Любити себе – обов’язок, а не недолік»

Популярність

Я завжди жив саме так, практично з 20 років. І навіть тоді, коли я працював лише у фінансовій сфері, на дозвіллі я любив танцювати, жартувати, розважатися.

Для людини, яка живе в гармонії із собою, популярність нічого не змінює.

Водночас, це дає нові можливості, зокрема доносити своїй аудиторії позитивні меседжі, особливо, для молоді.

Відповідальність

Є дві надважливі речі, які я прагну донести. Молодь повинна розуміти, що можна якісно займатися серйозними справами, навіть якщо при цьому жартувати й усміхатися. Я часто повторюю, що люди, котрі не усміхаються – несерйозні.

Другий меседж!

Молодь повинна мріяти й бути нерозлучною зі своїми мріями.

Я дуже хочу, щоб молоді люди ставали тими, ким вони себе відчувають, а не тими, ким їх хочуть бачити інші.

Джанлука Ваккі: «Любити себе – обов’язок, а не недолік»

Італійська кухня

У гастрономічному питанні я досить сумний персонаж. Адже моя система харчування передбачає досить вузький вибір. Жодних солодощів! Усього один день на тиждень я можу дозволити собі їсти все, що захочу. Моя улюблена страва – спагеті, однак, по можливості, без соусу.

Чоловіча молодість

Чоловіча молодість триває доти, доки поряд привабливі молоді жінки. Це твердження, звісно, жарт, але у ньому тільки доля жарту.

Коли з тобою прекрасна жінка, ти завжди молодий!

Джанлука Ваккі: «Любити себе – обов’язок, а не недолік»

Про Україну й українок

Я вперше в Україні. Утім, те, що українки – красуні, відомий беззаперечний факт. Щодо традиційних українських страв, поки не пощастило скуштувати.

«Танцюючий міліонер»

Щодо моїх статків, я маю фірму, вона належить мені й моєму кузену, безпосередньо керівництвом займається кузен, а я володію акціями цієї компанії на рівні з двоюрідним братом. За значимістю, у своєму сегменті, наша компанія є першою в Італії, другою в Європі й третьою у світі. Якщо хтось і вважає мене псевдо-багачем – нехай, їхня думка мене не займає. Досягнення економічних результатів ніколи не має бути основною метою, це лише підтвердження того, що ти добре працюєш.

Якщо ти у справу вкладаєш душу й пристрасть, то здобути успіх – легко.

Джанлука Ваккі: «Любити себе – обов’язок, а не недолік»

Про самозакоханість

Вважаю, що любити себе – обов’язок, а не недолік. Я дуже себе люблю.

Ба більше, я недовіряю тим, хто стверджує нелюбов до себе. А найбільша моя вада – це завищена вимогливість до самого себе.

Про Дружину

Моя Джорджія – не дружина для мене. Вона нині у Італії, працює у сфері моди, розробляє лінію одягу, невдовзі представить нову колекцію. Переконаний, що запорука щасливих відносин чоловіка і жінки – це свобода. Кожен повинен мати свій простір.

Джанлука Ваккі: «Любити себе – обов’язок, а не недолік»

Стиль життя

Я зараз вас розчарую.

Мати свій стиль життя – означає, не мати стилю!

Я не слідую фіксованому образу. Сьогодні – він такий, завтра – інший, згодом я можу зміксувати ці стилі. У моєму житті два правила, окрім, звісно, гарного виховання й поваги, це зрозуміло. Мова про фізичне й інтелектуальне тренування – без цього не відбувається жоден мій день. Я читаю, спілкуюся, шукаю інформацію й ніколи цього не соромлюся. Мій стиль життя може здатися досить хаотичним, насправді ж, у ньому присутня жорстка дисципліна

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!