П’ятірка очікуваних кінопрем’єр літа

Share on Facebook

Автор: Міра Бахтиєва

ЛІТО ЗОБОВ’ЯЗАНЕ УСІМ ПОГОДОЮ, ФІГУРОЮ, КОХАННЯМ І ВІДПОЧИНКОМ. ДОБРЕ, ЩО ПРО ПРЕМ’ЄРИ КІНОСТРІЧОК ПОПІКЛУВАЛОСЯ ЗАЗДАЛЕГІДЬ. НА КОМЕДІЮ ЗАПРОСІТЬ КОЛЕГУ, НА ТРИЛЕР ПІДІТЬ ІЗ ДРУГОМ, КВИТКИ НА МЕЛОДРАМУ ПОДАРУЙТЕ БАТЬКАМ, МУЛЬТФІЛЬМ ПОДИВІТЬСЯ УСІЄЮ СІМ’ЄЮ, А ФІЛЬМ ЖАХІВ ЗАЛИШТЕ НА ПЕРШЕ ПОБАЧЕННЯ, ЦЕ ТАК ЗБЛИЖУЄ.

ГІПОПОТАМ

Слово

прем’єра 29 червня
жанр: комедія, детектив
режисер: Джон Дженкс

Головний герой стрічки – поет, театральний критик і любитель хорошого віскі Тед Волліс. Цинічний та немолодий. Друзі та колеги прозвали його Гіпопотамом. За чергову витівку дебошира Волліса спровадять з газети. Однак, невдовзі хрещениця Гіпопотама (Джейн), покличе його пожити в аристократичній садибі, де, за чутками, відбуваються чудесні речі, які й доведеться розслідувати Теду за обіцяну винагороду й, звичайно, добірний віскі.

НІКЧЕМНИЙ Я-3 

Слово

прем’єра 29 червня
жанр: комедія, пригодницький, сімейний, анімаційний
режисер: П'єр Коффін,
 Кайл Болда, Ерік Гуїльйон

Цього разу Грю працюватиме разом зі своїм братом. Близнюк-Дрю має не лише шикарну зачіску, а й розкішний маєток на острові. А от Грю потрібно негайно підзаробити. Заради трьох донечок і дружини Люсі колишній лиходій зважується на нову справу. Грю і Дрю викрадатимуть діамант.

2:22

 Літо зобов’язане усім погодою, фігурою, коханням і відпочинком. Добре, що про прем’єри кінострічок попіклувалося заздалегідь. На комедію запросіть колегу, на трилер підіть із другом, квитки на мелодраму подаруйте батькам, мультфільм подивіться усією сім’єю, а фільм жахів залиште на перше побачення, це так зближує.

прем’єра 6 липня
жанр: трилер
режисер: Пол Керрі

Нью-йоркський авіадиспетчер Ділан Бренсон стикається з містикою. 2:22 після полудня –не просто цифри для нього, щоразу о цій порі відбувається щось дивне. Саме у цей час йому вдалося попередити катастрофу – зіткнення двох літаків. На одному з бортів була Сара. Ділан закохується в цю дівчину й розуміє, що життя повне закономірностей. Як розгортатимуться події? Все в руках головного героя.

АНАБЕЛЬ: СТВОРЕННЯ

Слово

прем’єра 10 серпня
жанр: жахи, трилер
режисер: Девід Ф. Сандберг

Гарі Доберман написав четвертий сценарій про ляльку Анабель. 16+ – не інакше, на жахах автори цієї історії знаються. У сім’ї лялькаря сталося горе, за страшних обставин загинула маленька донька. Подружжя вирішує запросити до свого дому монахиню та дівчаток з притулку. Творіння лялькаря – Анабель, знову має з ким гратися.

ТЮЛЬПАНОВА ЛИХОМАНКА

Слово

прем’єра 24 серпня
жанр: драма, мелодрама
режисер: Джастін Чедвік

Тюльпаноманія – це не казкова недуга й навіть не щось про 8 березня, а реальне явище і навіть метафора, та передусім, це період в нідерландському Золотому столітті, коли контрактні ціни на цибулини тюльпана, який щойно з’явився, досягали надвисоких рівнів, а потім різко обвалювались. Романтична історія цього фільму розгортається саме в такий час, у 17-му столітті. Художник закохується в заміжню жінку, коли малює її портрет. Молоді й відчайдушні, вони вирішують зайнятися ризиковим квітковим бізнесом, аби тільки бути разом.

Закоханих зіграли Алісія Вікандер та Дейн ДеГаан.

Слово

На літо сподівайтеся, але поп-корном не зловживайте. Гарного перегляду!

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!