Робота над помилками. Жіночність

Робота над помилками. Жіночність
Share on Facebook

Автор: Альона Руда

TO BE, RATHER THAN TO SEEM. ЗА СТАТИСТИКОЮ, ЖІНОЧА ПОЛОВИНА ЛЮДСТВА ТАКИ БІЛЬША «ПОЛОВИНА». ТА ЖІНОЧНІСТЮ ОДАРОВАНА НЕ КОЖНА. І ЗДОБУТІ НЕХИТРИМИ СПОСОБАМИ ПРИНАДИ (УСІ ЦІ ШТУЧНІ ВІЇ, НІГТІ, ГУБИ, ПИШНІ ФОРМИ), І СУКНІ-ПІДБОРИ 24/7 – НЕ НАБЛИЖУЮТЬ ДО ОМРІЯНОГО ОБРАЗУ. ТО БУТИ ЖІНОЧНОЮ ЧИ ЛИШЕ УПОДІБНЮВАТИСЯ? АЛЬОНА РУДА ПОМІРКУВАЛА, ЯКІ РИСИ ВИРІЗНЯЮТЬ ПРИРОДНУ ЖІНОЧНІСТЬ, І СТВЕРДЖУЄ, ЩО ЇХ МОЖНА НАДБАТИ ПРАЦЮЮЧИ НАД СОБОЮ. 

Робота над помилками. Жіночність

Жінка має бути слабкою. Певна річ, зараз проти мене постануть феміністки. Утім, я все ж переконана, що коли жінка бере на себе забагато обов’язків й змушена проявляти жорсткий характер чи й навіть силу, вона перестає бути жіночною. Я не натякаю, що жінка повинна бути слабодухою. Ні! Але слабшою за чоловіка, аби йому хотілося захищати й оберігати.  Жоден мужчина не прагне ділити життя й ліжко з собі подібним (можна заперечити, але йдеться про інше). Дівчата, у слабкості – наша сила.

Робота над помилками. Жіночність

Якщо дівчина плекає в душі любов у різних її проявах. Якщо її серце сповнене ніжністю, добротою і ласкою, і все це простежується в кожному її слові та дії – це вкрай жіночно.

Важливо пізнати й мистецтво любові до себе. Відтак пропагувати здоровий егоїзм і бути вимогливою. Адже прагнути виняткового – не соромно.

Робота над помилками. Жіночність

Наповнення. Бути цікавою і духовно збагаченою. Тут наше улюблене: надихатися красою, книгами, музикою, театром, кінофільмами. Також спонукати й надихати до творчості інших. Спробувати медитацію та йогу. Бути в гармонії з собою і світом.

Неможиво оминути дитячу безпосередність і щирість. Вміння від душі сміятися, радіти, бути вдячною й знаходити в усьому частку хорошого. Нехай бути на позитиві – це завжди важчий шлях, ніж піддаватися смутку, але це приваблює щастя до твого життя!  

Робота над помилками. Жіночність

Емоційність – яскрава риса жіночності. Трішки капризності, «гри очима» і загадковості додадуть шарму. Але тут варто знати міру, щоб не прославитися істеричкою.

Робота над помилками. Жіночність

Зовнішність важко переоцінити в житті дівчини. Для жіночності найважливішими, на мою думку, є легкість і грація. Впевнена плавна хода, рівна спина, опущені плечі, втягнутий живіт, злегка підняте підборіддя, м’які жести, а також блиск в очах, дзвінкий сміх та щира білозуба усмішка. Пригадуєш Одрі Хепберн у фільмах «Сабріна», «Сніданок біля Тіффані», «Римські канікули»? Саме ця актриса найчастіше зринає у моїй пам’яті, коли мова йде про жіночність. А з ким асоціюється цей образ у тебе?

Можна продовжувати цей рейтинг, можна скільки завгодно піддавати сумніву. Та яким був би наш світ без жіночності? Безнадійно сумним, бляклим і нудним. Щонайменше! 

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!