Знову твої пальці у цукрі й кориці

Знову твої пальці у цукрі й кориці
Share on Facebook

Автор: Міра Бахтиєва

ПЕТРА СПУСКАЄТЬСЯ СКЛЯНИМИ СХІДЦЯМИ У ВІТАЛЬНЮ. СОННА ПОКОЇВКА ПІДІЙМАЄ ГОЛОВУ НА ДЗЕНЬКІТ ПІДБОРІВ. ЇЇ ХАЗЯЙКА СВІТИТЬ ЧЕРВОНИМИ ТРУСИКАМИ З-ПІД ТІСНОЇ ШКІРЯНОЇ СПІДНИЦІ, ЗУБАМИ ЗАТЯГУЄ БРАСЛЕТ НА ЗАП’ЯСТІ. ОБРАЗ ПЕТРИ ЗЛЕГКА НЕДБАЛИЙ І ПРОДУМАНИЙ ДО ДРІБНИЦЬ ВОДНОЧАС: НЕПРАСОВАНА БАВОВНЯНА ФУТБОЛКА, ДОВГИЙ ЖАКЕТ, НАКИНУТИЙ НА ОДНЕ ПЛЕЧЕ, ЛАЗУРОВІ РОЗСТІБНУТІ  БОСОНІЖКИ, І, НЕОДМІННО, СОНЦЕЗАХИСНІ ОКУЛЯРИ. ПОЦІЛУНОК У ПОВІТРЯ, ЗМАХ РУКОЮ І ПОБІГЛА. ДОБРА ТОВСТА ПОКОЇВКА АДЕЛЬ ТИМЧАСОМ ЗІТХНЕ Й ПІДЕ ЇСТИ СНІДАНОК: І ЗА СЕБЕ, І ЗА ПЕТРУ. 

Знову твої пальці у цукрі й кориці

5:45. Вранішня свіжість запаморочує й вимушує позіхнути. Зрошеною травою Петра біжить до авто, сідає у теплий Mini, її шкіра на мить покривається легкими «мурашками». На задньому сидінні стос ескізів нового проекту, сумка у спортзал і рожеві рукавички. За чверть години заняття з боксу.

Дорогою Петра встигає випити літр води і солодкий капучино. Тренер не чекає її раніше 6:20. За кермом під Bonobo вона згадує, що завтра їй 33, вмикає музику гучніше й обіцяє собі після тренування заїхати за булочкою Сінабон, а в день свого народження вона завжди сідає на дієту.

Знову твої пальці у цукрі й кориці

Розпашіла й майже непритомна, під холодним хлорованим душем, Петра думає, що з’їсть одразу два Сінабони, а завтра накриє величезний стіл для гостей, а себе не обмежуватиме тільки в шампанському й танцях.

Теплий паперовий пакет булочок із корицею гріє і коліна, і душу. Шматочок пухкого тіста, доки на світлофорі червоний… Петра вперше за цей безкінечний ранок розквітає усмішкою.

Знову твої пальці у цукрі й кориці

Попереду увесь день у офісі. Петра підіймається на 17-й. На ескізах інтер’єру з’явилися незаплановані овали й цятки, пальці Петри й досі в цукровій пудрі й кориці. А на іншому кінці міста покоївка Адель з’їдає два обіди, не дочекавшись господиню, але почувається вкрай щасливою.

Петра знає, що її проект довершений, знає, що отримає нову посаду, знає, що коханий Роберт завтра їй освідчиться, знає, що от-от почнеться неймовірно цікаве й оновлене життя. Але…

Знову твої пальці у цукрі й кориці

Вона й надалі не прасуватиме літом бавовну, одягатиме яскраву білизну хай там що, снідатиме у своєму Mini, дорогою із залу на роботу, спілкуватиметься з покоївкою здебільшого повітряними поцілунками й завжди, абсолютно завжди, в день здачі важливого проекту, її ескізи злипнуться від цукру й кориці. Але почуватиметься вона вкрай щасливою!

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!