Королева вподобала «Корону»

Share on Facebook

Автор: Олексій Єкименко

ВОСЕНИ СПИСОК ЕКРАННИХ ІСТОРІЙ ПРО ЖИТТЯ КОРОЛІВСЬКОЇ РОДИНИ ПОПОВНИЛА ДРАМА ВІД NETFLIX. ДЕСЯТЬ ЕПІЗОДІВ БАЙОПІКА ВИКЛИКАЛИ НЕПІДРОБНУ ЗАЦІКАВЛЕНІСТЬ У НИЗЦІ КРАЇН. ПЕРШ ЗА ВСЕ, БРИТАНСЬКОЇ СПІВДРУЖНОСТІ. УТІМ, ДІСТАЛАСЯ ВИДОВИЩНА LIFESTORY І НАШИХ ЕКРАНІВ. 

Королева вподобала «Корону»

Історія справді видовищна. Лиш уявіть! $37,000 за корону Їі Величності та близько $150 мільйонів за перший сезон. Бездоганний акторський склад, десятки одиниць ретро техніки та локацій. Детально відтворені подробиці – від етикету до костюмів. У таких обладунках хитросплетіння історичних нюансів та сценарних вузлів живлять персонажів і викликають на бій із власною долею. І битися є за що!

Королева вподобала «Корону»

Та, ймовірно, цього разу битва за Англію програна – серіал не виборов жодної BAFTA, хоч і мав 4 номінації. Утім, «Золотий Глобус» за кращий фільм і статуетку для Клер Фой можна вважати гідною компенсацією. От тільки чому американські критики виявилися прихильнішими?

Королева вподобала «Корону»

Такої фанатки ще пошукати!

На початку літа у мережу просочилася інформація, що нібито королева Великобританії провела кілька вечорів разом із серіалом та щиро вподобала його. Інформацію повідомило видання Daily Express, яке посилається на «джерело наближене до королівської сім’ї».

Королева вподобала «Корону»

Монарх долучилася до перегляду захопливої саги про власне життя після рекомендацій молодшого сина та невістки, вони щосуботи влаштовували сімейний перегляд епізодів у Віндзорі.

Оцінка виявилася загалом позитивною, водночас королева осудила низку моментів, які були зумисно драматизовані. Врешті, автори серіалу отримали до лав своїх численних прихильників найвпливовішого та найбажанішого фаната!

Королева вподобала «Корону»

Майстер королівських секретів

Ідейний натхненник і творець «Корони» – сценарист Пітер Морган – добре знається на укладі аристократичних сімей та перипетіях палацового життя. Він уже брався за картини цієї тематики. «Ще одна з роду Болейн», «Генріх VII», а екранізація роману «Останній король Шотландії» за його обробки зібрала кілька нагород BAFTA, «Оскар» та «Золотий Глобус».

Королева вподобала «Корону»

Ще гучнішим був успіх «Королеви» – надзвичайно суперечливого та відвертого фільму, що публічно зірвав покрови зі стосунків монаршої сім’ї та принцеси Діани.

 Малобюджетна інтерпретація, вихід якої грозив авторам потрапити у Тауер (так жартували таблоїди), зібрала купу нагород і була схвалена самою Єлизаветою ІІ. Нещодавнім цікавим проектом була постановка «Аудієнції» – п’єси про щотижневі закриті монарші зустрічі з лідерами країни. Вочевидь, це розв’язує руки містерові Моргану і він, полишивши зайву сором’язливість, і нині розкаже глядачеві все!

“– New season, Ma`am!”

Сподіваємося, що Її Величність витримає наступний сезон «Корони». Історія розвиватиметься стрімко і зачіпатиме дуже відверті моменти життя королівської родини у п’ятдесятих.

Хто міг насмілитися розповісти про любовну інтригу принца Філіпа та акторки Пет Кірквуд? Пітер Морган зміг. Що ж, бажаємо вдачі! І чекаємо у листопаді.

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!