Маргарита Мурадова. Про самоіронію, таїнство дружби й морквяно-червоний колір

Share on Facebook

Інтерв’юер: Міра Бахтиєва

ЗАПРОСИТИ МАРГАРИТУ ДО РОЗМОВИ – БУЛО РАДШЕ ЕМОЦІЄЮ, АНІЖ ПУНКТОМ РЕДАКЦІЙНОГО ПЛАНУ. ПРИНАЙМНІ ДВІЧІ НА ТИЖДЕНЬ СУПРОВІД МОГО СНІДАНКУ – ЦЕ ВІДЕО YOUTUBE-КАНАЛУ РИТИ. ДЛЯ МЕНЕ ЦЕ ЧАС КОРОТКОГО Й ПІЗНАВАЛЬНОГО ІНТЕРТЕЙМЕНТУ ПРО СТИЛЬ. ЗОКРЕМА, ПРО МОДУ ЯК ПРО ЩОСЬ БУДЕННЕ, Й ПРО МОДУ ЯК МИСТЕЦТВО. ДО ТОГО Ж, У ПЕРІОД, КОЛИ КОЛЕКТИВ СЛОВО ГРАЄТЬСЯ В АСОЦІАЦІЇ, ЩОБ ІЗ ЗАТЕРТИХ ТЕМ ВИОКРЕМИТИ ЧИСТИЙ СУБ’ЄКТИВІЗМ, МИ НЕ МОГЛИ ЗОСТАТИСЯ БЕЗ ІНТЕРВ’Ю, І ЗАПИТАЛИ ДУМКУ РИТИ З НАДПОПУЛЯРНИХ ПИТАНЬ.

2017-06-15 11.19.25 AM

Які асоціації в тебе викликає тема любові до себе? Принятие, ветер, Климт, психология, дорога.

(Густав Клімт – художник, основоположник австрійського модернізму в живописі. Роботи митця здебільшого присвячені красі жіночого тіла, – прим. ред.)

Бути жіночною – означає, бути сором’язливою? Для меня значение слова слегка преувеличено. Слишком много мы и часто говорим об этом. Настолько много, что женственность возвелась в культ, а его служительницами являются исключительно те, у кого каблук 12 сантиметров и всегда пудра на лице.

Для меня женственность – это то же принятие себя женщиной, ощущения свободы в действиях и мыслях. Легкость и самобытность.

Дружні стосунки нині – розкіш? Это приз. Приз за стойкость, за понимание и терпение. А ещё за то, что однажды решил развиваться, расти и окружать себя только теми, кто поддерживает и растет вместе с тобой.

Думаю, дружба – это слишком сокровенно, чтобы называть это роскошью. Скорее, таинство.

2017-06-15 11.19.36 AM

Чи варто миритися з моментом конкуренції (суперництва) між подругами? Нужно, как и в любых отношениях, выяснять откуда оно берется. Можно вдохновлять друг друга и подстегивать, но никак не конкурировать.

Рито, ти – лідер? Не знаю.

Рито, ти сміливо демонструєш у своїх відео самоіронію й дуже щиро смієшся і визнаєш свої маленькі промахи. Коли ти відчула в собі сміливість бути відкритою з глядачем? Когда поняла, что я позволяю себе быть несовершенной. Что принимаю быструю речь, шрам над левым глазом, непослушные волосы и иже с ними.

Как только не на словах, а взаправду приняла все, что есть Я, тогда  смеяться над собой стало легко.

Гарний смак – тема для суперечок. Дехто стверджує, що це природна якість, інші наполягають, що це результат роботи над собою й правильної освіти, треті – рекомендують уподібнитися улюбленому модному (успішному) персонажу. Який із цих трьох сценаріїв найближчий тобі? Я в своих видео всегда говорю, что свой стиль – это всегда поиск и микс трех указанных выше моментов. Ты и копируешь, и пробуешь, и меняешь, и ощущаешь немножко тоже.

2017-06-15 11.19.45 AM

Водночас, довкола засилля розмов про унікальність стилю й особистості. Це вимога часу чи ми настільки гнучкі під впливом трендів, що слідуємо їм фактично із закритими очима й, у результаті, більшість виглядає одягненою, наче з однієї шафи? Думаю, многие просто боятся и/или не могут выразить то, что внутри через внешние проявления. Вот и выбирают безопасный вариант того, что носят другие.

Твій улюблений із нинішніх трендів. Красный (морковно-красный) цвет.

Чорний колір – це для лінивих? Уф, ну тогда большинство дизайнеров и стилистов ленивы (сміється).  Черный – это невероятно богатый цвет. Внутри него можно экспериментировать с текстурой ткани, формами, объемами и фурнитурой. Обожаю!

Якби ти могла вберегти усіх дівчат хоча б від одного модного промаху, щоб ти обов’язково їм порадила? Не носить пуш-ап и не делать брови в четыре раза темнее цвета волос.

Рито, знаю про твою любов до цитат із книжок та фільмів. Яка на думці саме зараз? “Бог не создал прямых линий”, – из х/ф ‘’Прометей’’.

Instagram page: @greenteanosugar 
YouTube Channel: Margarita Muradova

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!