Історія однієї речі. Спідниця: єдина форма, три змісти

Share on Facebook

Автор тексту: Зоряна Нагребельна

Фотограф: Крістіна Клочай, iPhone 7 Plus

Одяг із мультибрендового магазину PrivetOutlet

ФОРМА – ЗНАЧИТЬ, РАМКИ. ТАК? АЛЕ Ж У КОЖНОГО СЛОВА Є НЕ ПРОСТО КІЛЬКА ЗНАЧЕНЬ, А Й ІЗ ДЕСЯТОК НАПІВТОНІВ, КОНТЕКСТІВ. РАМКИ ТЕЖ БУВАЮТЬ ВИГРАШНИМИ ДЛЯ ПОЛОТЕН. ЯКЩО ГРАМОТНІ. ІНОДІ ФОРМА В ОДЯЗІ НАДАЄ НАМ ФОРМИ В БУДЕННОСТІ. БУЛА СОБІ ДІВЧИНА. А СТАЛА – ЛЕДІ. ЧИ РОМАНТИЧНА НАТУРА. ЧИ БУНТАРКА. ЧИ АРТ-СПЕЦІАЛІСТ. УСЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД КУТУ ЗОРУ, ПРАВДА? ОТ МИ Й ВИРІШИЛИ ОБРАТИ ОДНУ РІЧ І СЯК-ТАК ПОКРУТИТИ ЇЇ. ПОГРАТИСЯ. І САМІ НЕЗЧУЛИСЯ, ЯК ЗАБРЕЛИ В ОСІННЮ ГУЩАВИНУ. ТА ТАКУ АТМОСФЕРНУ Й БАРВИСТУ, ЩО ЗМІСТ ЗАДУМУ ПОСИЛИВСЯ В РАЗИ.

Спідниця

Ну. Що такого вартого окремого тексту, а тим паче – його прочитання? Та ми певні, коли йдеться про історію, а ще ліпше, про обіцянку історії – стає жагуче цікаво: а що ж там за поворотом? Передчуття першого вересня – і дарма скільки тобі років – не приховаєш. Навіть від себе. І нариси на тему "форма" стають чимось більшим, аніж біганина за фешн.

Отже, беремо спідницю-сарафан. Футболку побільшу, бажано чоловічу. Яскраві лофери. І, родзинкою – сумку, ніби наплічний пояс в американських поліцейських. Маємо різке волосся і широку ходу. При цьому – чітку талію, а тому краплину жіночності.

 LOOK 1

Спідниця-сарафан – 2 750 ₴

Футболка – 350 ₴

Сумка-пояс – 2 900 ₴

Лофери – 2 250 ₴

Пограємося ще? Легко!

До тієї ж таки спідниці додамо легковажну блузу в стилі бохо, тонкі босоніжки відтінку бордо і капелюха. Капелюх  – обов'язковий! Він, на диво, додасть динаміки. Бо руки не захочуть облишати широкі поля в спокої. Рукам буде діло. Що виграшно із блузою з такими рукавами? Вони так компліментарно рухаються разом із героїнею.

LOOK 2

Спідниця-сарафан – 2 750 ₴

Блуза – 1 100 ₴

Капелюх – 650 ₴

Босоніжки – 1 700 ₴

Добавки?

Як щодо суміші спорт-шику із формою духовної семінарії? Бомбер ніби із тонкої домашньої ковдри. Сорочка із комірцем-стійкою. Ще? Тоді додайте геометричну сумку, якій позаздрить кубик Рубіка. І зручні ковбої. Дивним чином це суцвіття стилів принесе повну чистоту виразу вашому обличчю. І не запитуйте чому.

LOOK 3

Спідниця-сарафан – 2 750 ₴

Сорочка – 1 300 ₴

Бомбер – 2 900 ₴

Черевички – 3100 ₴

Образи підібрані в мультибрендовому магазині PrivetOutlet, що нещодавно відкрився у ТЦ Silver Breeze за адесою:
пр. Павла Тичини, 1в

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!