Швейцарський бренд натуральної косметики WELEDA відкриває дочірню компанію в Україні

Share on Facebook

ІСТОРІЯ МАРКИ WELEDA РОЗПОЧАЛАСЯ В 1921 РОЦІ В АРЛЕСХАЙМІ (ШВЕЙЦАРІЯ), ДЕ Й НИНІ РОЗТАШОВАНИЙ ГОЛОВНИЙ ОФІС КОНЦЕРНУ. ІМПУЛЬСОМ ЗАСНУВАННЯ КОМПАНІЇ ПОСЛУЖИЛИ ІДЕЇ ОЗДОРОВЛЕННЯ ЛЮДИНИ, ПРИРОДИ, ЕКОНОМІКИ І СУСПІЛЬСТВА. НА КОЖНОМУ ЕТАПІ ВИРОБНИЦТВА ДОТРИМУЮТЬСЯ СУВОРИХ СТАНДАРТІВ ЯКОСТІ. УСІ ПРОЦЕСИ ВИКЛЮЧНО БЕЗПЕЧНІ ДЛЯ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА. WELEDA ПОСТІЙНО ПРАЦЮЄ НАД ПОЛІПШЕННЯМ ЕНЕРГО-, ВОДО- І РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧИХ ПОКАЗНИКІВ.

У компанії два основних виробництва ( у Швейцарії та – найбільше – у Німеччині). Першу філію Weleda відкрили у Франції у 1924 році, у 1925 – у Нідерландах та Великобританії, через рік – у Австрії та Чехословаччині; США приєдналися до сімейства у 1931 році.

Weleda представлена ​ у понад 50 країнах: у 17 з них працюють дочірні компанії, а в Японії діє спільне підприємство. У всьому світі працює близько 2 000 штатних співробітників, 70% із них – жінки. Також Weleda підтримує стосунки з численними партнерами у галузі досліджень, вирощування та обробки сировини.

Кожному інгредієнту в складі продукту приділяють особливу увага. Компанії належить 8 власних садів лікарських рослин, які вирощуються за методами біодинамічного землеробства.

Мексика. Олія кунжуту

Із 2004 року Weleda співпрацює з сімейним підприємством Sesajal у Південній Мексиці, де 320 фермерів вирощують біокунжут, обробляючи 1 300 гектарів землі. Біч цього регіону – скорпіони. Щоб уберегти місцевих жителів від небезпеки смертоносних укусів, Weleda фінансує пакети першої допомоги, в які входить спеціальна сироватка.

Sesamernte

Молдова. Ефірна олія лаванди

Із 2005 року Weleda підтримує сировинний проект із вирощування екологічно чистої лаванди в молдавській Бессарабії. Завдяки цьому виробництво завжди забезпечено дорогоцінною ефірною олією високої якості. За підтримки Weleda відремонтовано сільську школу, відкрито Центр соціальної та медичної допомоги, побудовано футбольне поле, оснащена комп'ютерна станція, а 200 місцевих родин забезпечені постійним і справедливим заробітком.

lavender-harvest-moldova

Іспанія. Олія солодкого мигдалю

На господарських угіддях кооперативу «Манан» у Валенсії спеціально для Weleda вирощують органічний мигдаль. 100 сільських жителів добровільно відмовилися від інтенсивного зрошення ґрунту, бо вода в Іспанії — дуже цінний ресурс, і штучне зрошення веде до засолення ґрунту, ерозії і зниження якості врожаю.

almond-spain

Із нагоди відкриття дочірньої фірми в Україні і презентація нових осінніх продуктів бренду Weleda, зі спеціальним візитом до Києва приїхав Пауль Маккай (Paul Mackay) – голова правління компанії. 29 серпня на бранчі краси бренду Weleda, Пауль говорив про місію, цілі компанії та специфіку етичного бізнесу. Його колега, Наталія Ярмоленко, розповіла про експертизу при створенні органічної та натуральної косметики Weleda і про проекти біодинамічного вирощування сировини.

_DSC4684 _DSC4882 _DSC4605 _DSC5078 _DSC4782 _DSC4526 _DSC4467 _DSC4444 _DSC4411 _DSC4387

Майже сотню років Weleda вірна цінностям своїх засновників. Сенс існування компанії звучить у девізі бренду: «У злагоді з людиною і природою».

  • http://jogosdeminecraft.com.br/ De Minecraft

    Чудові новини!

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!