Смак до життя проти осінньої депресії

Share on Facebook

Локація: Sofa store
Книги: Bookling
Модель: qlevr
Фото: kristinagallerist
Автор: Катерина Обертас

У МІСТІ ДОЩИТЬ, КОНДИЦІОНЕРИ — НЕ НА ОХОЛОДЖЕННЯ, А НА ОБІГРІВ, У СОЦМЕРЕЖАХ — #FACEOFDEPRESSION. НЕ ОБОВ’ЯЗКОВО ЙТИ ДО ПСИХОТЕРАПЕВТА (У НЬОГО ТЕЖ ХАНДРА) – МАЄМО ДЛЯ ТЕБЕ ДЕЩО ЦІКАВІШЕ: 5 ВИДАНЬ ПРОТИ ОСІННЬОЇ БЕНТЕГИ У ЗАТИШНИХ СТІНАХ SOFASSTORE.

Processed with VSCO with a9 preset

Ґрофф Л. «Долі та фурії»


Ґрофф Л. «Долі та фурії»

Барак Обама назвав цей бестселлер одним зі своїх улюблених. «Долі та фурії» входять до переліку найкращих книжок року за версіями Amazon, Washington Post, Time, Kirkus.

Цей роман як в'язке смердюче болото — хочеш кинути — і не можеш, тому що, чорт забирай, це геніально-депресивна книга! Лорен Ґрофф препарує анатомію шлюбу від і до. Персонажі – просто знахідка для психолога. Навіть другорядних Фройд радо прийняв би на своїй кушетці.

Книга про сімейне життя як воно є, без ілюзій. І жіночий характер. Зі стрижнем.

Історія травинки, яка пробила асфальт.

Jackson L. «20th Century Pattern Design»


Processed with VSCO with lv01 preset

Візерунки минулого століття з усього світу. Під однією палітуркою – неосяжна колекція узорів усього, що тільки можна уявити: упаковки, одягу, шпалер, будинків, килимів. Вінтаж і психоделія, етно і футуризм, модерн і контемпорері.

Можна читати текст і занурюватися у зв’язки між світом моди, архітектурою та графікою. «20th Century Pattern Design» — це неоціненний ресурс для ентузіастів сучасного дизайну та істориків, колекціонерів, дизайнерів інтер'єру.

А можна просто розгорнути навмання і розгладати як плями Роршаха: загубитися в асоціативно-інтуїтивних лабіринтах власної свідомості, побачити те, чого ніхто й не малював.

Яскраве, барвисте, приглушене, делікатне, складне, бридке, абстрактне, запаморочливе, заспокійливе – видання концентрованої естетики і пульсуючої краси. Книга натхнення.

Bronte Ch. «Jane Eyre Bronte»


Processed with VSCO with s2 preset

Романи, написані жінками минулих століть, такі  витончені й прекрасні, що можна впиватися кожним рядком. Варто читати в оригіналі – невимушена соковита англійська з присмаком вікторіанства – м-м-м…

Хтось скаже, що сюжет – банальний і передбачуваний. А я скажу, що, попри все, книгу перевидають і перевидають, та ще й кілька разів екранізовували – є в ній щось магнетичне і понадчасове.

«Жалість деяких людей — це мерзенна образа, яку слід жбурнути в обличчя тим, від кого вона виходить»; «Чоловік нічого не вартий, якщо в ньому немає чогось диявольського» — у скарбничку улюблених цитат.

Kate Turner «Power Bowls»


Processed with VSCO with lv01 preset

Не про схуднути, а про смак до життя: трендові нині лаконічність, простота і естетичність у повсякденному – їжі. Не кухарська книга, хоч і складається з рецептів, а посібник любові до себе. Ми – те, що ми їмо. Отже кладемо на тарілку здорові, смачні й красиві страви.

Здорові. Красиві. Смачні. 25 рецептів і такі апетитні фото, що аж пахнуть крізь папір.

Hinton S.E. «The Outsiders» (серія Modern Classics)


Processed with VSCO with a9 preset

Цей роман примудрився потрапити і до переліку заборонених книг ХХ століття, і до шкільної програми. А Френсіс Коппола екранізував його з таким акторським складом, який пізніше виріс в суперзірок Голівуду: Том Круз, Метт Діллон, Ральф Маккіо.

Хінтон почала роман у 15 років, коли стала свідком жорстокого побиття хлопця натовпом хуліганів з ворожої банди. А закінчила у 18. Коли людина пише про те, на чому розуміється, то текст стає батискафом: глибоке занурення, усе – взаправду, жодних сторонніх об’єктів. Підліток Хінтон розповідає про підлітків – пронизливо, щемко, із криком про несправедливість.

Текст дуже чесний, правдивий, категоричний, чорно-білий, в ньому багато злості, багато брутальності і жорстокості, але також — багато доброти, світла, ніжності, турботи.

Книга – на подумати. Якраз під осінній журливий настрій.

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!