Знайди точку опори у самій собі

Share on Facebook

БУВАЄ, МЕЛАНХОЛІЯ ОБПЛУТАЄ ЛИПКОЮ ПАВУТИНОЮ І, НАЧЕ РОЗУМІЄШ, ЩО, ЗАГАЛОМ, УСЕ В ТЕБЕ ДОБРЕ, АЛЕ НЕ ПОЛИШАЄ ВІДЧУТТЯ, ЩО ЖИТТЯ ПРОХОДИТЬ МИМО. НАМАГАЄШСЯ РОЗСЛАБИТИСЯ, НІ ПРО ЩО НЕ ДУМАТИ, А НАТОМІСТЬ ТІЛЬКИ ТЕ Й РОБИШ, ЩО МІРКУЄШ, РОЗКЛАДАЄШ ПО ПОЛИЧКАХ, КОРИШ СЕБЕ.

Знайди точку опори у самій собі

Поговоримо про самозаглиблення? Здебільшого, воно закінчується самобичуванням. Спочатку, ти шукаєш проблеми у своєму житті, потім намагаєшся зрозуміти, хто винен, і зрештою, у ході розслідування виходиш на саму себе. Довго дорікаєш собі, часом жалієш, зрештою твердо-претвердо вирішуєш все змінити. Сама собі психотерапевт.

Із понеділка, після відпустки, коли схуднеш… Справді?

Знайди точку опори у самій собі

Уявімо, що завтра у місті почнеться паніка і хаос. А ти що? Жодного осуду, жодних рамок, до біса дедлайни, закони не працюють — роби, що хочеш. Мрієш почати життя з чистого аркуша? У цьому безладі ніхто не помітить — рви усі зв’язки, купуй квиток хоч на Кокосові острови – і зникай! Ти нікому нічого не винна. Вимкни геолокацію разом з телефоном. Хочеш пригод – влаштуй їх собі! Великий брат не слідкує за тобою.

Знайди точку опори у самій собі

Надто радикально? Ти всього-на-всього залюбки поїхала б до бабусі в глухе село і їла би малину просто з куща. А по всьому повернулася б на свою роботу? Вітаю, ти любиш те, що робиш – а це вже не абищо. Як мінімум, одна галочка у переліку життєвих must do.

Знайди точку опори у самій собі

Пригадуєш Божевільного Капелюшника з «Аліси в Країні див»? У часи Люїса Керролла капелюшники обробляли фетр ртуттю. Її випари вражали нервову систему, тому плутана мова та порушення зору були характерними ознаками людей цього фаху. Ну і похвалитися довголіттям вони теж не могли. Тому в тебе точно не найгірша в світі робота.

Знайди точку опори у самій собі

А особисте життя склалося? Тобто, якщо хаос і паніка, то ти утікала б ІЗ НИМ чи ВІД НЬОГО? Вважай, це ключове питання у тесті на спорідненість ваших душ. Поміркуй, дай відповідь сама собі і або постав ще одну галочку, або викресли із життя.

Знайди точку опори у самій собі

Іще ти, звісно ж, прискіпуєшся до своєї зовнішності, копирсаєшся у зробленому/незробленому, сказаному/несказаному, думками повертаєшся у давно забуті ситуації і даєш ляпаса замість промовчати, бо таки треба було, еге ж?

 

А липка павутина все затягує і затягує – уже весь світ немилий, усі досягнення нічого не варті. Хочеш усе змінити, виправити, обнулити життя і почати з початку. А може вихід там же, де і вхід? Ти ж борешся з тими вітряками, що сама й вигадала.

Якщо в місті почнеться паніка і хаос, тобі не потрібно нікуди втікати – у тебе все добре. Є і буде.

Автор: Катерина Обертас
Фотограф: nkikiko
Модель: tanyataco
Локація: Cafe Select Eatery

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!