Лейтмотив літа

Share on Facebook

ДНІ СТАЮТЬ КОРОТШИМИ, А КАВА – МІЦНІШОЮ… БУДИЛЬНИК ЗНЕНАЦЬКА БУДИТЬ ПОСЕРЕД НОЧІ, А ВИЯВЛЯЄТЬСЯ, ЩО ЦЕ ВЖЕ РАНОК – І ЇДЕШ НА РОБОТУ, ЗУСТРІЧАЮЧИ ІМЛИСТИЙ СВІТАНОК. «ЛІТО КРАСНЕ ПРОСПІВАЛА – НЕЗЧУЛАСЬ, ЯК ЗИМА НАСТАЛА». 

Осінь дихає холодом і депресією. Туман. Нудьга. Сонливе відчуження.

Не поспішай, сповільни думки, придивися. Довкола – небачена палітра! 50 відтінків жовтого на деревах. І квіти, квіти, квіти. Ні, осінь – це не лише душевна травма, але і буйство кольорів. Осінь – це агонія природи перед відходом у зиму.

Boho Kyiv Flower Market відкриває сезон теплих картатих пледів, гарячого чаю та спогадів. Барабани, ловці снів і затишок. Навсібіч – квіти – ніжні, вишукані, зворушливі. Лейтмотив літа. Хочеться загорнутися у цю умиротворену красу.

Восени всі барви приглушені, тіні розмиті, смисли приховані. Якщо весна вискакує з грудей, літо нестримно біжить, то осінь вдумливо споглядає. Її краса – не на поверхні. У приглушеності насправді більше відтінків, ніж в очевидно яскравому кольорі. Але треба придивитися крізь туман, млу, мряку і післяобідні сутінки.

УМИРОТВОРЕННЯ

Зелёный. Ассоциируется у меня с любовью, моими отношениями. Это мой цвет по знаку зодиака.

ТРИВОГА

Первое, что пришло на ум — серый.

АПАТІЯ

Ярко-розовый. Почему-то сразу отвращение к этому цвету. 

Автор: Катерина Обертас
Фото: Крістіна Клочай
Модель: Юлія Руденко
 

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!