Андрухович та авітаміноз

Share on Facebook

БУВАЄ, ВІДЧУВАЄШ БРАК НАТХНЕННЯ ТАК, ЯК НЕСТАЧУ ВІТАМІНІВ НАВЕСНІ: МЛЯВО ДУМАЄШ, СОННО ХОДИШ, ОРГАНІЗМ НІМО ПРОСИТЬ ПІДЗАРЯДКИ. ІДЕЙНИЙ АВІТАМІНОЗ МИНАЄ, ЯКЩО ЗАГЛЯНУТИ НА ШАБАШ МУЗ.

Що: поет Юрій Андрухович під джазовий супровід гурту «Сон Сови» читатиме в авторських перекладах твори поетів-бітників Лоренса Ферлінґетті, Аллена Ґінзберґа, Ґреґорі Корсо, Френка О’Гари, а також вічних Вільяма Шекспіра і Бруно Шульца. Свої переклади письменник переплітатиме із власними віршами та уривками прози.

Юрій Андрухович – це не якийсь там співець червоної калини і широкополих ланів. Це яскравий постмодерніст, один з найвідоміших українських письменників у Європі. Він був одним із засновників творчого гурту «БУ-БА-БУ» (Бурлеск-Балаган-Буфонада) у 80-х роках.

Літугруповання стало втіленням карнавального необарокового мислення. Розпад імперії одночасно викликав і суспільну депресію, і масову карнавальну сміхову рефлексію на катаклізм системи. Творчість «БУ-БА-БУ» — це мистецьке переосмислення тогочасся.

Живий український класик + джаз = атмосферний вечір, де натхнення можна буде просто на хліб мастити.

Де: Будинок Художника (Київ, вул. Січових стрільців, 1-5)
Коли: 16 листопада, 20:00.

«Світ цей занадто брутальний, аби можна було його змінити на краще за допомогою слів, але й занадто ніжний, аби щось у ньому змінити за допомогою куль».

«Дефініцій людини є тисячі, хай існує й така — двонога тварина без пір'я, котрій властиво сподіватися».

«Справжня свобода — не тоді, коли вона є, а тоді, коли ти її по-справжньому хочеш».

«На Руси хоч єзуїтів посій, то все одно злодії вродяться».

«Ніколи не приходьте туди, де ви одного разу вмирали».

«Про що могли розмовляти двоє людей, що прожили разом дванадцять років, увійшовши до лісу? Звісна справа, вони мовчали».

Текст: Катерина Обертас

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!