Чи потрібен Україні Вчитель?

Share on Facebook

ВІДПУСТКА. ДІТИ – НА ВОЛІ. МИ, ДОРОСЛІ, В ПОШУКАХ СЕБЕ СПРАВЖНІХ. ТУТ ПРИХОДИТЬ ВІДЕО. ДИВЛЮСЬ. І ЗАЧИНАЮ СТРИБАТИ ПЛЯЖЕМ. “ЯК КРУТО! ЯК КРУТО!” – НЕ ВТОМЛЮЮСЬ ПОВТОРЮВАТИ. А ЗА ТИМ ДО ЧОЛОВІКА: “А ЩО ВИ ЗБИРАЄТЕСЬ ІЗ ЦИМ РОБИТИ? ПОЛІТ ПАРТІЮ? ДУХОВНИЙ ЛІДЕР ДЛЯ УКРАЇНИ? БО Я Б ВІДДАЛА ГОЛОС, РУКУ, НОГУ…”.

На пляжі, там, в спокої і розслабленості, в світі усталених статків і благополуччя, ми посміялись і насолодились потужною картинкою. Але ж прийшов час повертатись в Київ! А вдома не те, щоб сіро. Не те, щоб не благополучно. Не те, щоб не усталено. Та ми ж із вами знаємо, що на Батьківщині є над чим попрацювати. Почати і скінчити, якщо бути відвертими. І попри чарівну природу і такі рідні вібрації, і навіть відчайдухів ентузіастів – роботи хоч греблю гати. І тут виринає питання: а чи потребуємо ми духовного розвитку? Чи перейшли вже межу виключного задоволення базових потреб? Як по Маслоу – а могло б і стати новим мем-виразом.

Тут хтось може справедливо зауважити, що для того, аби йти вище пірамідою, слід вгамувати банальний голод і встановити безпечні умови для широкого загалу. Я теж так часом думаю. А потім згадую Німеччину. Чи утопічні експерименти на мишах. Коли у людей все більш, ніж “ok” із побутом, хіба вони не розманіжуються в цьому? Хіба не в боротьбі народжується справжній здобуток? Такі патетичні думки завжди ведуть мене в беззаперечну сторону – ТАК, духовний розвиток потрібен! Він нам на роду написаний. Бо ж інакше, інакше, все, що діється, не приведе ні до чого. Гнатись за кимось, будучи увесь час в хвості – це не кращий шлях, навіть для бізнесу. Що вже казати про життя нації?

Тому я просто відійту трішки осторонь, покажу це відео і залишу питання на десерт.

Всепрощення – одна із складових Любові. Тієї Любові, що заповідав нам Ісус. Готові ми вже до таких тем? Доросли? Визріли?

1

Хотілось би вірити. А щодо Вчителя, думаю, питання риторичне. Адже люди так влаштовані: без Вчителя ми не зростаємо.

Текст: Зоряна Нагребельна

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!