Смерть і життя Джона Ф. Донована

Share on Facebook

У ЦЕНТРІ СЮЖЕТУ — АМЕРИКАНСЬКИЙ АКТОР ДЖОН ДОНОВАН, ЯКИЙ ВСТУПИВ В ЛИСТУВАННЯ ІЗ 11-РІЧНИМ ХЛОПЧИКОМ. ДЖОН ПРИЗВІВ ДО НЕПОПРАВНИХ НАСЛІДКІВ НЕ ЛИШЕ У ВЛАСНОМУ ЖИТТІ, А Й СПРОВОКУВАВ БУРХЛИВУ РЕАКЦІЮ ГРОМАДСЬКОСТІ…

Смерть-и-жизнь-Джона-Ф.-Донована

Майже 3 дні бути під враженням від "Це всього лише кінець світу", а потім чекати на ''Смерть і життя Джона Ф. Донована'', Ксав'є Долана. Впевнена, що за емоціями і почуттями він не буде поступатися попереднім шедеврам.

Смерть-и-жизнь-Джона-Ф.-Донована-4

Почнемо з того, що акторський склад вражаючий: Джессіка Честейн, Наталі Портман, Кіт Герінґтон, Сьюзан Сарандон, Джейкоб Трембле, Тенді Ньютон, Кеті Бейтс, Ніколас Холт і Адель…

Смерть-и-жизнь-Джона-Ф.-Донована-5

Ви уявляєте, що чекає нас на екранах?

Ксав'є Долану всього 28, а він вже кінорежисер, актор, сценарист, художник по костюмах, кліп-мейкер і продюсер… В 4 роки він був на знімальному майданчику (в якості моделі), а в 16 – покинув навчання, залишившись без атестату про повну загальну середню освіту.

Смерть-и-жизнь-Джона-Ф.-Донована-7

У 2008 початківець кінорежисер приступив до зйомки дебютного і автобіографічного фільму — ''Я вбив свою маму''. Що тут ще додати? Триразовий переможець Каннського кінофестивалю і володар премії Сезар! І до всього вищезгаданого – ще і божевільний красунчик!

Смерть-и-жизнь-Джона-Ф.-Донована-6

— Бен Шнетцер і Сара Гадон раніше знімалися разом у ''Щасливе місто'', (2010), а спільною роботою Наталі Портман і Сьюзан Сарадон був фільм ''Де завгодно, тільки не тут" (1999).

 — Роль дорослого Руперта Тернера спочатку повинен був грати Ніколас Холт, але він покинув проект і був замінений Беном Шнетцером.

— До складу акторів увійшли три переможці Оскару: Кеті Бейтс, Сьюзан Сарандон і Наталі Портман, а також, на екранах ми матимемо можливість спостерігати за грою номінанту на Оскар — Джессікою Честейн.

filmz.ru_f_188286

Фільми Ксав’є долана – це однозначно must see у списку найкращих та тих, що закарбовуються в пам’яті. Буде гаряче!

Тектс: Оля Сосюра
Перші кадри фільму і фото зі знімального майданчику: Collider

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!