Експедиція в прекрасне

Share on Facebook

ЯКА У ВАС ПЕРША АСОЦІАЦІЯ ЗІ СЛОВОМ «ЕКСПЕДИЦІЯ»? НЕГОЛЕНІ НАУКОВЦІ В ДИКОМУ ПОЛІ, ЯКІ У ПІДСУМКУ МАЛЮЮТЬ ЯКІСЬ ДІАГРАМИ ТА ПОРІВНЯЛЬНІ ТАБЛИЦІ? А ТЕПЕР УЯВІТЬ, ЩО В ЕКСПЕДИЦІЮ ВИРУШИЛИ ФОТОГРАФИ: У ПІДСУМКУ ВОНИ ДАЮТЬ КРАСУ «НА ПОДУМАТИ».

Із 1 по 12 грудня в Одеському музеї західного і східного мистецтва (вул. Пушкінська, 9) проходитиме фотовиставка мандрівників «Подорож доброго ведмедя». Фотографи із 15 країн світу, чиї роботи перемагали в міжнародних конкурсах і прикрашали National Geographic, представлять публіці більше 70 унікальних кадрів, заради яких митці їздили від Ісландії до Антарктики, а подеколи і ризикували життям.

57dc1ca4130000930639c7b5

Полярні ведмеді, крига Арктики, побут нечисленних народів і шотландські гори – заворожуючі речі, які, на жаль, зникають. «Це найкрасивіше місце на планеті – чисте повітря, дзеркальна вода, величезні айсберги, величні льодовики і скелі. Зараз все це потребує захисту від руйнівних наслідків сучасної цивілізації. Навряд чи вже людство зможе зупинитися і залишити Арктику в спокої, адже там знаходяться величезні сировинні запаси. Але на фотографіях вона залишиться все таким же величним і чарівним краєм», – ділиться враженнями після своєї фотоекспедиції Сергій Анісімов.

Andrea-Pozzi_13

Це світлини про велич і приреченість водночас, про красу природи і сліпу жадобу людини.

На виставці можна буде не лише проникнутися прекрасним і філософським, але і придбати роботи. Виручені кошти перерахують на допомогу Ладижинському інтернату, у якому виховуються понад 100 дітей з ДЦП.

Текст: Катерина Обертас
Фото: Інтернет джерела 

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!