Ліна Христофорова. Накопичення

Share on Facebook

ЯКЩО ЗАВТРА ДОВЕДЕТЬСЯ РОЗПРОЩАТИСЯ ЗІ ВСІМ СВОЇМ ГАРДЕРОБОМ (УЯВІМО!), ЩО Б ВИ НЕ ВІДДАЛИ НІЗАЩО В СВІТІ?

IMG_5232

Ми живемо у постійному шумі: візуальному, звуковому, інформаційному. Велике місто постійно гуде, вулиці рябіють рекламою та вивісками, інфопростір тріщить по швах від подій та меседжів – ось вона епоха споживацтва – довкола ВСЬОГО ДУЖЕ БАГАТО. І ми дозволяємо цьому всьому залізати у наші мізки та кишені: ганяємося за брендами від ґаджетів до підгузників.

IMG_5231

Але ті, хто налаштовані дуже тонко, відчувають, що скоро маятник гойднеться в інший бік: гламур потроху витісняється мінімалізмом, замість величезних гардеробів модниці наповнюють шафи капсульними колекціями. Накопичення відходить у минуле. 

IMG_5230

Ліна Христофороваfashion-редактор L'Officiel Ukraine; засновниця двох українських брендів (Bagpack та Basic Story); засновниця студії персонального шопінгу Stylista; спікер, ведуча авторських майстер-класів про стиль для жінок та чоловіків:

«Я не из тех людей, которые накапливают годами одежду. Стараюсь избавляться от лишнего. Я – сторонник базового гардероба, базовых вещей, поэтому не могу сказать, что у меня большой гардероб. Просто я дополняю его какими-то аксессуарами либо яркими вещами. Поэтому он у меня выглядит всегда разнообразно. Не люблю носить очень много вещей в одночасье. Я – минималист. Важны скорее детали, чем количество одежды на мне.

IMG_5236

Не отношусь к вещам и к гардеробу как к чему-то очень ценному. То есть у меня есть некоторые критерии. Это качество, например, это чтобы вещь подходила по цвету и т.д. По такому принципу глобально формируется мой гардероб достаточно давно. Могу назвать его лаконичным и грамотным. Поэтому я не из сторонников накапливания вещей как таковых».

Текст: Катерина Обертас
Фото, колаж: Крістіна Клочай
Героїня: Ліна Христофорова

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!