Архітектори препарують Копенгаген

Share on Facebook

ДЕ ЧЕРПАТИ НАТХНЕННЯ? АРХІТЕКТОРИ ТА ДИЗАЙНЕРИ B4.TEAM ШУКАЮТЬ МУЗУ В СТАРОВИННИХ МІСТАХ, ПОДІЯХ, ПРЕДМЕТАХ ДОВКОЛА. ВІДТЕПЕР ЩОТИЖНЯ У ФОКУС ЦІЄЇ КОМАНДИ ПОТРАПЛЯТИМЕ ПРЕКРАСНЕ ЩОСЬ (РІЧ, ЗАХІД, МІСТО, КАРТИНА) І ВОНИ РОЗГЛЯДАТИМУТЬ ЦЕ КРІЗЬ ПРИЗМУ СВОЇХ ВІДЧУТТІВ – ЗВУКІВ, ЗАПАХІВ, ВІЗУАЛЬНОГО ВРАЖЕННЯ. НАТХНЕННЯ – ВОНО В ДЕТАЛЯХ.

Архітектори препарують Копенгаген

Ексклюзивно для «Слова» від B4.Team: Копенгаген на слух, нюх і вигляд. Розповідають Лола і Ксенія — архітектори В4.Team.

Що послухати:

Glen Hansard – Return
Ofenbach – Be Mine
SunSay – Выше головы
Onuka – Look

Архітектори препарують Копенгаген

Чим пахне:

1

«Копенгаген дуже приємний: просто бродиш по ньому з кавою to go і насолоджуєшся життям. Практично в усіх закладах відчинені двері. А це означає, що місто пахне випічкою і кавою».

Архітектори препарують Копенгаген

2

«Удень Копенгаген — активний і галасливий, до вечора він трохи зменшує свої оберти і затихає, світло на вулицях стає теплим, атмосфера — більш затишною. У центрі всюди пахне булочками з відчинених вуличних кав'ярень».

Архітектори препарують Копенгаген

Що подивитись:

Столиця Данії — це гармонійне поєднання історичної забудови, яка професійно і систематично реставрується та доповнюється, із абсолютно новою захопливою архітектурою. Окрім сміливих проектів відомих данських студій, вражають і більш «прості» житлові комплекси, які не відрізняються неординарністю форми, але при цьому абсолютно прекрасні у своїй простоті, поєднанні матеріалів і гармонійності пропорцій.

Архітектори препарують Копенгаген

Від команди B4.Team в особі Лоли:

«За всю поїздку не бачила нічого позбавленого смаку — від мощення до урн — усе продумано до деталей. Величезну увагу приділено комфорту людини в усіх сферах — це те, до чого ми неодмінно повинні прагнути в Україні».

Архітектори препарують Копенгаген

Від команди B4.Team в особі Ксенії:

«Мені здалося, що у данців відсутнє поняття робити що-небудь зайве або неправильне в принципі. Якщо вже вони за щось беруться, то зроблять його максимально зручним, практичним, естетичним і відмінно поєднають з усім довкола. Архітектура в Копенгагені актуальна і красива, якщо такими категоріями взагалі можна оцінювати всю різнобічність будівельних вирішень міста, використаних матеріалів і геніальності в реалізації кожної ідеї. Нам, безсумнівно, є де брати приклад грамотного формування архітектурного середовища та організації щоденної діяльності людей!».

Архітектори препарують Копенгаген
Архітектори препарують Копенгаген Архітектори препарують Копенгаген
Текст, фото: В4.Team

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!