Вечірній Київ окутує легкий сніг

Share on Facebook

ВЕЧІРНІЙ КИЇВ ОКУТУЄ ЛЕГКИЙ СНІГ, ЯКИЙ РОЗТАЄ НА ЇЇ ОБЛИЧЧІ. ВДЯГАЮЧИ РУКАВИЧКУ, ВОНА ПЕРЕХОДИТЬ ДОРОГУ І ВДИВЛЯЄТЬСЯ В АРХІТЕКТУРУ, ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ НЕПОДАЛІК ТЕАТРУ ІВАНА ФРАНКА. В КИШЕНІ – КВИТОК В ЛОЖЕ БЕНУАР. СЬОГОДНІ ВОНА НАФАРБУВАЛА ВУСТА ЧЕРВОНИМ…

DSC_0135

В запасі аж 30 хвилин, а настрій потребує келих червоного (а може і не один!). Знову перебіжками, повертаючи наліво, потрапляє до новенького make my cake, що на Станіславського, 2/5. Спочатку її зустрічають величні скляні двері, потім погляд падає на червоні стільці, а після – доганяє запах кави та свіжої випічки. За сусіднім столиком сидять дві подружки, що обговорюють Максима. Судячи із почутого, він ще той тип. Але підслухала вона це ненароком, роздивляючись навколо.  

DSC_0140

Червона помада залишає на келиху поцілунок, а таємна незнайомка починає рахувати кількість дзеркал в залі. Але він не один! Той, в якому вона із задоволенням п’є вино – більш просторий і має швидкий потік гостей, а інший – більш романтичний та спокійний. За одним зі столиків сидіть молода сім’я, вони п’ють каву, заїдають macarons, а на їхньому обличчі читається щастя. Чи то від кави, чи то від солодощів… Чи то від любові? За іншим – смакують салат з кіноа та горгонзолою і обговорюють якісь бізнес-процеси… Ритм і спокій, запах кави та дзенькіт келихів, сміх та серйозні розмови – все це про новий make my cake.

DSC_0217

Театральну сукню вона швидко захотіла змінити на більш повсякденний одяг — на білу сорочку, улюблені джинси та чорні оксфорди. Засісти за сусіднім столиком і відчути щастя на смак: малинове, шоколадне чи то смородинове… Тож, чорна сукня, підбори та червона помада здаються їй тут не доречними. Час на годиннику швидко плине, а місце під номером 14 вже чекає! Телефонний дзвінок розбиває її зосередженість:

 — Я вже на місці! Чекаю на тебе.
 — Привіт! Буду за декілька хвилин!

DSC_0194

Незнайомка робить останній ковток сухого, дофарбовує губи та прямує на зустріч із новою виставою!

Завтра вона забіжить в make уже зі своїми подругами, набере коробочку солодощів і візьме каву із собою. Без макіяжу, без червоних уст, але в улюблених джинсах і тих самих оксфордах… І побіжить на нову виставу – життєву.

DSC_0245 DSC_0239 DSC_0150 DSC_0147 DSC_0131 DSC_0288 

Текст, фото: Оля Сосюра

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!