Накопичення. Валерія Гузема

Share on Facebook

СПЕЦПРОЕКТ “НАКОПИЧЕННЯ” — НЕ ПРО РЕЧІ, А ПРО ГАРМОНІЮ ЗІ СВОЇМ Я. ПИТАЄМО В АКТИВНИХ ТА УСПІШНИХ, БЕЗ ЧОГО ВОНИ НЕ УЯВЛЯЮТЬ СЕБЕ, ЩО ВІЗЬМУТЬ ЗІ СОБОЮ, ЯКЩО РАПТОМ ДОВЕДЕТЬСЯ РОЗПРОЩАТИСЯ З УСІМ ГАРДЕРОБОМ. 

Накопичення. Валерія Гузема

Ювелір, fashion-журналіст і телеведуча Валерія Гузема пояснює, чому прихопить бальзам для губ, комфорт і сережки-трансформери.

Валерія Гузема:

Валерія Гузема:

“Усім відомо, що в нас fast-fashion. І насправді в якийсь момент я піддалася: купувала дуже багато не зовсім якісних речей. Згодом зрозуміла, що шафа вже тріщить, а вдягнути — нічого. 

Тепер я не за кількість, а за якість.

Накопичення. Валерія Гузема

По-перше, екологія. Fast-fashion — це світові гіганти, які дуже забруднюють довкілля. У Бангладеші був випадок, коли загинуло більше 100 людей, бо на виробництві було грубо порушено правила безпеки. Про це мало хто замислюється, але те, що ми носимо, — це чиясь смерть.

По-друге, я за обмін, за друге життя речей. Я колись дуже цуралася барахолок, а зараз навпаки. Також мені дуже подобається, що останнім часом одну річ можна носити декількома способами. Наприклад, сорочка: її можна крутити, вертіти, спускати плечі. І це щоразу як нова річ. 

Накопичення. Валерія Гузема

Я недарма одягнула саме це пальто. Воно подвійне, його також можна носити у багатьох варіантах. Це та річ, яку я б узяла [якби зник увесь гардероб — прим. ред.] , бо в ній і стильно, і тепло, і зручно, і вона якісна. 

Як дизайнер ювелірних прикрас, я не можу без них жити. Тому обов’язково зі собою візьму одну мою улюблену каблучку з нової колекції. А також зручні мінімалістичні сережки на кожен день, у яких спеціальні защібки, щоби в них можна було навіть спати. Я — за комфорт. І ще ці сережки можуть бути трансформерами: у моїй колекції до них є спеціальні ланцюжки з кульками на кінцях — більш вечірній варіант. 

Накопичення. Валерія Гузема

Мене колись пограбували — і я зрозуміла, що мені взагалі-то не так багато всього й треба.

На мені: кашеміровий светр, який я ношу вже третій рік поспіль — я його дуже люблю, скільки він уже всього пережив, але виглядає наче норм; джинси; пальто; сережки. У кишені покладу кредитну картку, бальзам для губ і телефон звичайно ж”.

Модель: Валерія Гузема
Фото, колажі: Крістіна Клочай

 
 
 
 
 
 

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!