Втеча від безликості

DAVID LYNCH, NUDES
Share on Facebook

ЩО ВОНО ТАКЕ – БУТИ СОБОЮ? ОТ ХОЧЕШ ЗНЯТИ МАСКУ, АЛЕ ГОДІ ВТЯМИТИ, ДЕ Ж ПОЧИНАЄТЬСЯ СПРАВЖНЄ ОБЛИЧЧЯ: З КОЛЕГАМИ ТИ – СЕРЙОЗНИЙ ФАХІВЕЦЬ, ІЗ ДРУЗЯМИ – ШИБАЙГОЛОВА, З КОХАНИМ – РОМАНТИЧНА НАТУРА.

372127

Девід Лінч продирається нетрями найрізноманітніших візуальних видів мистецтва, аби передати своє бачення суті людини: він – і режисер, і художник, а тепер – ще і фотограф. У його книзі «Nudes» (2017) – світлини 16+, але еротики в них менше всього. Здавалось би, оголені жінки – що може бути відвертішим? Втім, відсутність одягу тільки підкреслила маски: femme fatale, блудниця, цнотливиця, кокетка. Замість шукати справжнє Я, він тільки напустив диму в очі. Лінч – знатний експериментатор і ляльковод.

DAVID LYNCH, NUDES

Хоча, з іншого боку, показова оголеність з театральної гримасою на обличчі – це квінтесенція більшості аккаунтів у соцмережах. Кожен обирає собі роль до вподоби і грає її в міру своїх здібностей: безтурботна блогерка-мандрівниця, over-заклопотана бізнес-леді, запаморочлива красуня-спокусниця. Аватарки в інста – лиш верхівка айсберга звичайних вразливих людей, у яких бувають понеділки, нежить чи линяючий кіт.

DAVID LYNCH, NUDES

Ми так знудилися від безликої буденності, що постворювали собі двійників у віртуальній Країні Див. Ну хоч так розважаємось.

DAVID LYNCH, NUDES DAVID LYNCH, NUDES DAVID LYNCH, NUDES

Фото: David Lynch

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!