Задзеркалля Чорного музею

Share on Facebook

СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО – ЦЕ ПРОПУСТИТИ МОЗОК ЧЕРЕЗ М`ЯСОРУБКУ, А ПОТІМ СКЛАСТИ ДОКУПИ. ЦЕ БАЧИТИ НЕЧУВАНЕ І СМАКУВАТИ НЕВАГОМЕ. СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО – ЦЕ НЕ ПРО СПОГЛЯДАННЯ, А ПРО ВДУМЛИВІСТЬ.

Продовжуємо серію оглядів найцікавіших музеїв світу. Попередні публікації про ультрамодерні споруди із запаморочливими колекціями в США та поламані музейні стереотипи в Азії – усе що потрібно знати про сучасне мистецтво у світі.

Сьогодні ж мова піде про Чорний музей. Людям зі слабкою психікою краще пройти повз.

IMG_4274

Будівля

Повірте, вона не має жодного значення.

IMG_4276

Наповнення

Експозиція музею – це речі майбутнього з темним минулим. Це досягнення світлих голів, які поламали людські життя. Наприклад, шолом, який зчитує відчуття однієї особи і змушує іншу їх відчувати на собі. Він мав би допомагати лікарям правильно ставити діагнози, але… Обійдемося без спойлерів – треба все побачити самому. Або іграшка з живою свідомістю покійної людини. Або вбивця, який помер фізично, але продовжує жити і відчувати ментально, перебуваючи у тілі голограми.

IMG_4275

Усі експонати – свідчення висоти польоту людського розуму і, водночас, глибини падіння людського духу.

Родзинки

Музею не існує. Точніше, не так: Чорний музей існує лише на екрані. Локація – 4 сезон серіалу «Чорне дзеркало» (Black Mirror), заключна серія (Black Museum), дивитись онлайн.

IMG_4273

Далі буде. 

Текст: Катерина Обертас
Фото: інтернет джерела

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!