Розкодовуємо мистецтво

Share on Facebook

ЛОНДОНСЬКА ГАЛЕРЕЯ TATE СТВОРИЛА ПРОЕКТ “UNLOCK ART”. ЦЕ СЕРІЯ ІЗ ВОСЬМИ ВІДЕО, У ЯКИХ БРИТАНСЬКІ ЗНАМЕНИТОСТІ ДОТЕПНО І ПРОСТО ГОВОРЯТЬ ПРО ТВОРЧІСТЬ. ТЕЛЕВЕДУЧІ Й АКТОРИ РОЗТЛУМАЧУЮТЬ ІДЕЇ, ЯКІ ВИЗНАЧИЛИ ТРАЄКТОРІЮ РОЗВИТКУ СВІТОВОГО МИСТЕЦТВА. ТЕМИ ВІДЕО ВАРІЮЮТЬСЯ ВІД ОГОЛЕНОЇ НАТУРИ І ГУМОРУ ДО АНАЛІЗУ АРТ-РИНКУ.

Unlock Art: What's so Funny?

Від концептуалістів до перфоменсів: акторка Тамсін Грег розбирається, яку роль відігравав гумор у мистецтві протягом останніх 100 років.

Unlock Art: Exploring the Surreal

Пітер Капалді, останній Доктор Хто, подорожує у часі, аби знайти витоки сюрреалізму.

Unlock Art: Great Double Acts

Досі вважаєте, що справжні митці – самотні і відлюдькуваті? Рок-дует Джеймі Хінс та Алісон Мосхарт ламають міфи і досліджують партнерство у творчості. Музиканти розповідають про найцікавіші арт-колаборації в історії мистецтва.

Unlock Art: A Brief History of Art Undressed

Телеведуча й письменниця Доун О’Портер проводить захопливу екскурсію «оголеним» мистецтвом. Як зображували людське тіло 25000 років тому і зараз? Які правила існували?

Unlock Art: Where are the women?

Джемайма Кірке, американська акторка з британським корінням, яка відома роллю Джесси Джоансон в серіалі Girls, заглиблюється у проблему жінок в мистецтві (чи їхньої відсутності). Кірке прослідковує, як протягом століть змінюється роль жінок-творців у середовищі, де традиційно домінують чоловіки.

Unlock Art: Alan Cumming on Pop Art

Актор Алан Каммінг просто з вулиць Манхеттена розповідає історію поп-арту від банок зі супом Енді Ворхола до блакитних джинсів Пітера Блейка.

Unlock Art: Sally Phillips on Shopping for Art

Комедійна акторка Саллі Філліпс починає Тутанхамоном і давніми греками, а закінчує сьогоденням: як відбуваються мистецькі закупки, яка ціна творчості в золотому еквіваленті й, узагалі, як виглядає міжнародна арт-комерція.

Unlock Art: Frank Skinner on performance art

Комедійний актор Френк Скіннер відкриває завісу арт-перфоменсів: як вони розвивалися від дадаїзму й сюрреалізму до Йоко Оно та Джозефа Бойса. Адже перфоменс ставить питання про те, як ми сприймаємо довколишній світ.

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!